Шліфмашина з догою шийкою шпинделя, регульованим від 10000 до 28000 оборотів Шліфмашина Bosch GGS 28 LCE завдяки компактним розмірам (291х75 мм) та невеликій вазі (1,6 кг) — практична модель для шліфування та зняття задирок з металу в місцях зі складним доступом. Працює з абразивними корундовими інструментами максимальним діаметром 50 мм та абразивними стрічками. Технічні особливості прямої шліфувальної машини Bosch GGS 28 LCE: Надійний 650-ватний двигун із захистом від перевантажень забезпечує до 28000 об/хв. Ефективне повітряне охолодження, що проникає крізь вентиляційні отвори, захищає двигун від перегріву. 6-ступінчасте регулювання числа обертів від 10000 до 280000 об/хв дозволяє обробляти різні матеріали. Константна електроніка підтримує стабільну кількість обертів навіть під час роботи під великими навантаженнями. Блокування вимикача. Насадки надійно фіксуються без проміжків. Використовуються затискні цанги діаметром до 8 мм. Продовжена шийка шпинделя діаметром 43 мм дозволяє працювати в трубах. Лиски під ключ на затискній гайці та на шліфувальному шпинделі - 19 мм. Максимальний діаметр абразивного інструменту 50 мм. Зносостійкі вугільні щітки, що відключаються, для захисту двигуна. Обгумовані шарикопідшипники з підвійним ущільненням захищені від попадання пилу та значно знижують вібрацію. При різкому падінні частоти обертів, наприклад, при блокуванні насадки, функція KickBack Stop відключає двигун. Це дозволяє уникнути зворотного удару та травмування користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,6 |
| Габарити (ВхШхГ) | 375х75мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1,6 |
| Діаметр цанги, мм | 8 |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | Шліфувальна машина, Цанговий патрон 6 мм, 2 комбінованих ключа на 19 мм |
| Кількість обертів, об/хв | 10000 – 28000 |
| Потужність, Вт | 650 |
| Призначення | На дереві, по металу |
| Регулювання швидкості | 2 швидкості |
| Тип | Шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 862 ₴


