Електронасос відцентровий свердловинний NPO 4SPW 2-115-1,5 (кабель 2 м, муфта) Електронасоси відцентрові свердловинні серії 4SPW призначені для перекачування води зі свердловин з внутрішнім діаметром 110 мм і більше, колодязів, цистерн та відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах промислового і сільськогосподарського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві та інше. Області застосування і установка: Глибинні або глибинні насоси призначені для підйому рідини з великої глибини. Їх робоче положення - нижче рівня рідини. Застосовуються глибинні насоси NPO SPW в свердловинах, колодязях і ємностях, які використовуються в різних технологічних процесах. Встановлюються глибинні насоси в свердловини і колодязі на велику глибину. Заглиблювальні насоси мають циліндричну форму і компактні габарити, що дозволяє з їх допомогою опускати воду навіть з досить вузьких свердловин. Насос свердловинний NPO SPW опускається за допомогою оцинкованого троса в силіконі або троса з нержавіючої сталі і монтується в свердловині. Електромотор глибинного насоса перебувати в герметичному корпусі. Забір води здійснюється вище електроприводу, що дозволяє нормально охолоджувати двигун. Щоб в свердловину не попадали сторонні предмети потрібно використовувати оголовок для свердловини. Конструкція насоса: Рідина, що перекачується: вода або інші рідини, схожі з водою по щільності і хімічній активності Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³ Показник рН 6,5 – 9,5 Вміст механічних домішок, не більше 0,1% Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°C Конструктивні характеристики: Патрубок напірний з чавуну із захисним покриттям Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконано із спеціального технополімеру Фланець перехідний з чавуну Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, скоби стягуючі та захисний кожух з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве – графіт/SiC/NBR/ AISI 304 Укомплектований комплектом для з’єднання кабелів Довжина кабелю живлення 2 м Параметри електродвигуна: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, мастилонаповнений Спеціальне електротехнічне мастило, нешкідливе для здоров’я людини і довкілля Приєднання двигуна до насосної частини відповідно до стандарту NEMA Поліпшений захист електродвигуна по лінії валу Ступінь захисту IPХ8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Трифазне виконання Напруга живлення: 380 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристика: Бренд - NPO Тип двигуна - Відцентровий Потужність - 1.5 кВт Матеріал виробу насоса - Нержавіюча сталь Діаметр підключення - 1 1/4 дюйм Кількість робочих коліс – 2 Продуктивність - 75 л/ хв (4.5 м³/год) Джерело живлення - 380 В Максимальна температура води – 35 °С Матеріал виробу - Технополімер Клас захисту - IРХ8 Стійкість до піску - Є Довжина кабелю – 2 м Максимальна глибина занурення – 60 м Висота всмоктування – 140 м Натиск - 140 м Вага, кг – 16,6 Забір води - Середній Діаметр насоса - 102 мм Країна виробник - Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.6 |
| Висота подачі, м | 140 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/4" |
| Діаметр насосу | 102 мм |
| Діаметр свердловини, мм | Від 110 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Укомплектований насосом, кабелем електроживлення 2 метри та муфтою |
| Максимальна температура води | +35°С град. |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 380 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 140 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, л/хв | 75 |
| Продуктивність, м3/год | 4.5 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 589 ₴


