Свердловинний насос Rudes 3FRESH 1200 (1,1-110/30-0,92) кабель 50 м, комплектація А
- Готово до відправки
- Код: 4820224010823
7 708 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний насос Rudes 3FRESH 1200 (1,1-110/30-0,92) кабель 50 м, комплектація А Насоси для свердловин Rudes 3FRESH належать до багатоступеневих агрегатів відцентрового типу. Їх використовують для отримання води зі свердловин, що мають діаметр від 85 мм, для подавання чистої води зі свердловин і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливання садів і городів, для систем крапельного зрошення, зокрема з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Обмеження: Перекачувальна рідина: чиста вода; Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³ Показник pH 6,5-9,5; Вміст механічних домішок, не більш ніж 50 г/м³ Конструктивні характеристики: Патрубок напірний із чавуну з катафорезним покриттям; Корпус насосної частини з неіржавкої сталі; Колесо робоче: плавальне, відцентрове, закритого типу, виготовлене з ацетатної смоли; Вали двигуна та насосної частини з неіржавкої сталі AISI 304 Елементи кріплення, вставки, корпус електродвигуна з неіржавкої сталі; Ущільнення торцеве — графіт/ кераміка/NBR/AISI 304 Покращений захист двигуна по лінії вала спеціальним відбійником; Укомплектований цільним кабелем 50 м Електродвигун: Асинхронний двополюсний, з короткозамкнутим ротором, маслонаповнений; Ступінь захисту IPХ8; Клас ізоляції В; Однофазне виготовлення зі встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотування пристроєм захисту двигуна від перевантажень Характеристики: Виробник - Rudes Вид насоса - Свердловинний Потужність - 1.15 кВт Напруга мережі - 220 В 50 Гц Пропускна спроможність – 2.8 куб. м/год Максимальний натиск – 54 м Максимальна температура робочої рідини – 35 °C Якість води - Чиста Максимальна глибина занурення – 25 м Спосіб встановлення насоса - Занурювальний Принцип дії - Відцентровий Довжина мережевого шнура – 50 м Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь Матеріал виробу - Ацетатна смола Вага – 18.6 кг Гарантійний термін – 12 місяців Країна виробник - Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 |
| Діаметр насосу | 80 мм |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Електронасос, цільний кабель 50 м, інструкція з експлуатації, упаковка |
| Максимальна температура води | +35°C град. |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Ацетатна смола |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 125 |
| Потужність, кВт | 1.15 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність м.куб/год. | 2.8 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний, з короткозамкнутим ротором, маслонаповнений |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 708 ₴


