Дренажно-фекальний насос NPO V 750F
- Готово до відправки
- Код: 4823121301247
6 069 ₴
5 494 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажно-фекальні електронасоси серії V750F призначені для відведення води з приміщень, що затоплюються; перекачування біологічно не сильно забруднених рідин, стічних вод, відстійних каналізаційних вод, що містять колоїдні або маслянисті речовини, дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; переробки побутових стоків; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарстві там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску. Зведена таблиця характеристик Модель Споживана потужність (Р 1 ), Вт Максимальна об'ємна подача, Qmax Об'ємна подача, Q м 3 /год 0 2,5 5 7,5 10 12,5 15 17,5 20 м 3 /год л/хв л/хв 0 42 83 125 167 208 250 292 333 V750F 1100 21 350 Натиск, м 11,2 10,7 9,6 9,2 8,4 7,5 6,7 5,7 3,6 Обмеження рідина, що перекачується: забруднена вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю показник рН 4 – 10 вміст механічних домішок, трохи більше 5 кг/м 3 максимальний розмір частинок не більше 25 мм максимальна температура рідини, що перекачується +35°С мінімальний рівень осушення: 485 мм мінімальний діаметр колодязя: 450 мм Конструктивні характеристики моноблочні вертикальні занурювальні бічне розташування напірного патрубка корпус електронасоса виконаний з чавуну та нержавіючої сталі. корпус насосної камери виконаний із чавуну. нижнє розташування фільтра для всмоктування колесо робоче – відцентрове, напівзакритого типу, виконане з чавуну вал із нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304 торцеве ущільнення встановлено в масляній камері укомплектований поплавковим вимикачем укомплектований кабелем живлення Двигун асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором охолодження двигуна рідиною, в яку погружень ступінь захисту IPХ8 клас нагрівальностійкості ізоляції F однофазне виконання із встановленим у корпус електронасоса конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19,5 |
| Висота подачі, м | 11.2 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 2" |
| Живлення | Мережа |
| З ножем | Немає |
| З поплавком | Да |
| Комплектація | укомплектований поплавковим вимикачем, кабелем живлення |
| Максимальний розмір частинок, мм | 25 |
| Матеріал корпусу | чавун та нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Потужність, кВт | 1.1 |
| Продуктивність, м3/год | 21 |
| Температура рідини | +35°С |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 494 ₴


