Електронасос SPRUT LRS 25/4S-180+гайки Циркуляційні електронасоси серії LRS 25-4S призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, у тому числі, що використовують енергію сонця, теплових насосах, системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини. Граничні допуски та вимоги: робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг вміст сполук заліза, трохи більше 500 мкг/кг вміст розчиненого кисню, трохи більше 50 мкг/кг вміст нафтопродуктів, трохи більше 1 мг/кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10 °С до +110 °С максимальна температура довкілля: +40 °С щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90 °С Конструкція: Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом Корпус насосної камери із чавуну Колесо робоче-відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру. Ведучий вал із металокераміки Підшипники радіального типу із металокераміки Гільза ротора захисна із нержавіючої сталі AISI304 Відбивач із нержавіючої сталі AISI304 Корпус двигуна з алюмінію Гайки сполучні в комплекті Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, тришвидкісний Охолодження двигуна рідиною, що перекачується. Перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем Ступінь захисту IP 44 Клас ізоляції H Однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором Максимальна частота обертання: 2850 об/хв Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Електричні характеристики: Електричні характеристики мережі: 230 V 1N В Потужність, що підводиться при швидкості 1, Вт: 30 Вт Потужність, що підводиться при швидкості 2, Вт: 46 Вт Потужність, що підводиться при швидкості 3, Вт: 65 Вт Конструктивні особливості: Довжина монтажна, мм: 180 мм Діаметр сполучних патрубків, дюйм: 1 1/2" дюйм Кількість швидкостей: 3 Матеріал корпусу: Чавун Приєднання: Різьбове Вага: 2,3 кг Особливості системи: Максимальний тиск у системі, бар: PN 10 бар Максимальна робоча температура, °С: +110 °C Особливості експлуатації: Діапазон температури навколишнього середовища, °С: 0 ... +40 °C Діапазон температур середовища, що перекачується, °С: -10 ... + 110 °C Сфера застосування: Опалення, охолодження, кондиціювання Захист: Клас ізоляції (IEC 85): H Клас захисту: IP 44 (IEC 34-5) Енергоефективність / продуктивність: Максимальний гідростатичний натиск, м: 4,7 м Максимальна подача, куб.м/год.: 3,3 куб.м/год. Загальні характеристики: Номінальна швидкість обертання, об/хв: 2850 об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,3 |
| Діаметр патрубка | 1 1/2" |
| Клас захисту | IP 44 |
| Кількість обертів, об/хв | 2850 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °С |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | Від -10 °С до +110 °С |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Термостійкий полімер |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 4,7 |
| Охолодження | Рідиною, що перекачується |
| Потужність, Вт | 1 - 30 Вт, 2 - 46 Вт, 3 - 65 Вт |
| Продуктивність, м3/год | 3,3 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, тришвидкісний |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тип підключення | Різьбове |
| Тиск, бар | 1 МПа (10 бар) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 651 ₴


