Циркуляційний насос NPO BPS 20-4S-130 з гайками+шнур
- Готово до відправки
- Код: 4823121302497
2 180 ₴
1 974 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос NPO BPS 20-4S-130 з гайками+шнур Однофазні циркуляційні насоси з мокрим ротором та регульованою продуктивністю призначені для застосування в опалювальних системах закритого та відкритого типу. Обмеження: робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібних до води за щільністю та хімічною активністю. загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг вміст сполук заліза, трохи більше 500 мкг/кг вміст розчиненого кисню, трохи більше 50 мкг/кг вміст нафтопродуктів, трохи більше 1 мг/кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10°С до +110°С максимальна температура довкілля: +40°С щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С. Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери із чавуну робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру. вал із металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію гайки сполучні в комплекті укомплектований кабелем живлення Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим "мокрим" ротором, тришвидкісний охолодження двигуна рідиною, що перекачується перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас нагрівальної ізоляції H однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Країна реєстрації бренду: Україна Приєднувальне різьблення без гайок: 1" Приєднувальне різьблення з гайками: 3/4" (DN20) Наявність накидних гайок: Так Натиск: 4-ка Натиск, в метрах: 3,8м :: 4,4м :: 4,9м Міжосьова відстань: 130 мм Кількість швидкостей: 3 Потужність насоса: 32Вт :: 48Вт :: 62Вт Подача: 1,5 м3/год :: 2 м3/год :: 2,5 м3/год Матеріал корпусу: Чавун Матеріал валу: Металокераміка Тип ротора: Мокрий Ступінь захисту: IP44 Напруга: 220В, 50Гц Габарити, мм: Ш124хД130хГ132 Клас енергоефективності: A клас Кабель живлення: 1,3 метри Максимальний робочий тиск: 10 бар Температура рідини: -10 ... 110 ° С Макс. температура довкілля: 40°С Вага, кг: 2.3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1.3 |
| Живлення | Мережа |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | 40°С |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 110 °C |
| Матеріал робочого колеса | Термостійкий полімер |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, Вт | 32 Вт: 48Вт: 62Вт |
| Продуктивність, м3/год | 1,5 :: 2 :: 2,5 |
| Різьба приєднання | Без гайок - 1", з гайками - 3/4" |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 974 ₴


