Блок сполучення з таймером затримки на 2 входи та 2 виходи Salus Vlad+ БC-Т-2-2/8А Дані блоки є мультифункціональними пристроями та призначені для вирішення багатьох завдань автоматизації в системах опалення та ін. Блок має два входи: 1-й вхід управляється безпотенційними контактами зовнішнього реле або перемикача, 2-й вхід управляється підключенням/вимкненням фази 220В. Вихід1 та Вихід2 - це дві групи (на перемикання) виконавчого реле. Пристрій має вбудований таймер затримки увімкнення на 3 хвилини. Таймер може бути вимкнений вилученням перемички на друкованій платі блоку. ОСОБЛИВОСТІ: універсальність застосування розширює можливості застосування багатьох продуктів у системах опалення, клімат-контролю та ін. за рахунок застосування вбудованого імпульсного блоку живлення, не критичний до величини напруги живлення (Uпіт = ~110-240 В) малі габарити зручний монтаж - дозволяють проводити монтаж на DIN-рейку, у тому числі разом із центром комутації. світлодіодна індикація стану роботи ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ: Бренд: Salus Тип: Реле Тип управління: Механічний Тип входів один із 2х варіантів: безпотенційний або фаза Питання: ~220 В, 50 Гц Макс. навантаження Вих.1 (NC/COM/NO): 8 (3) A Макс. навантаження Вих.2 (NC/COM/NO): 8 (3) А Макс. робоча температура (°C): -10-40 Максимальний струм навантаження (A): 8 Ступінь пиловологозахисту (IP): 20 Спосіб підключення: Дротовий Габарити (ШхВхГ): 68 х 89 х 64 мм Країна виробник товару: Китай Гарантійний термін безвідмовної роботи – 12 місяців. з дати продажу, за умови дотримання вимог інструкції та відсутності зовнішніх пошкоджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальний струм, А | 8 |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Робоча температура | -10-40°C град. |
| Розмір, мм | 68 х 89 х 64 мм |
| Тип | Реле |
| Тип підключення | Дротовий |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴


