Універсальний бездротовий терморегулятор Salus Quantum SQ610ВRF Li-ion 3,7V (чорний)
- Готово до відправки
- Код: SQ610ВRF
7 757 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний бездротовий терморегулятор Salus Quantum SQ610ВRF Li-ion 3,7V (чорний) Терморегулятор Salus Quantum SQ610ВRF - багатофункціональний настінний терморегулятор з датчиком вологості і вбудованим акумулятором. Використовується для ефективного зонального керування кліматом та додатковими модулями серії Salus Smart Home, що дозволяє значно розширити функції системи. Встановлюється на магнітну платформу, яка кріпиться гвинтами із дюбелями або монтажною стрічкою до регулятора. Терморегулятор Salus Quantum SQ610ВRF має ключові переваги: Багатофункціональний вхід: температурний датчик, активація повітря, датчик присутності, активатор правил One Touch Можливість створення довільних графіків Вбудований індикатор вологості Можливість вибору алгоритму управління: ITLC, гістерезис ±0,5/±0,25 градусів за Цельсієм Можливість блокування PIN та встановлення лімітів бажаної температури Функція комфортної статі Warm Floor Основні характеристики та конструктивні особливості: Живлення: Вбудований акумулятор Li-Ion 3,7V Напруга живлення (зарядний пристрій не міститься у поставці): Мікро-USB 5V DC, хв. 0,5 A Діапазон регулювання температури: 5 - 40°C Точність вимірювання температури: 0.5°C або 0.1°C Алгоритм роботи: ITLC Гістерезис (±0.25°C / ±0.5°C) привід THB Тип підключення: Бездротовий, ZigBee 2,4 GHz Монтаж: Настінний Робоча температура: 0-45°C клас захисту: IP30 Розміри [мм]: 86 x 86 x 11 Товщина при встановленні в підрозеточну коробку Ø 60: 11 мм Комплект поставки: Терморегулятор, кріпильні шурупи, інструкція по монтажу, монтажна панель, двосторонній скотч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 - 40 °C |
| Клас захисту | IP30 |
| Монтаж | Настінний |
| Робоча температура | 0-45°C град. |
| Розмір, мм | 86 х 86 х 11 мм |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип підключення | Бездротовий, ZigBee 2,4 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 757 ₴


