Координатор мережі SALUS CO10RF Zigbee без зарядного пристрою
- Готово до відправки
- Код: CO10RF (бз)
4 056 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Координатор мережі SALUS CO10RF Zigbee без зарядного пристрою Координатор мережі Salus Zigbee CO10RF забезпечує зв`язок між елементами системи Salus Smart Home у режимі без доступу до Інтернету. Один CO10RF може координувати роботу до 30 терморегуляторів, до 8 комутаційних центрів і до 90 TRV. Якщо у мережі ZigBee більше 32 пристроїв з живленням від батарей або велика відстань між пристроями викликає перебої в роботі, слід використовувати також репітер RE10RF. Координатор мережі Salus Zigbee CO10RF має ключові переваги: Проста установка за рахунок USB-порту; Адаптер 220V входить у комплект; Ідеальне співвідношення якості та вартості. Основні характеристики та конструктивні особливості: Бренд: Salus Тип з`єднання: бездротовий Живлення - 5V DC Габарити (ВхШхГ) – 54 х 26 х 20,7 мм Колір: білий Вага: 0.1 кг Країна виробник: Великобританія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення | 5V DC |
| Колір | Білий |
| Розмір, мм | 54 х 26 х 20,7 мм |
| Тип підключення | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 056 ₴


