Електронасос дренажний NPO DSP 1000PD
- Готово до відправки
- Код: 4823121303920
2 287 ₴
2 070 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасос дренажний NPO DSP 1000PD Електронасос дренажний DSP1000PD призначений для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування дощової та фільтраційної води; наповнення або осушення басейнів, ванн, водних атракціонів та забезпечення циркуляції води в них; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарствах, там, де використовуються системи зрошення та поливу низького тиску Максимальний напір 10 м Максимальна об’ємна подача 19 м³/год (317 л/хв) Максимальна глибина занурення від дзеркала води 5 м Переваги: Автоматична робота та захист від «сухого» ходу, завдяки поплавковому вимикачу Розроблений для перекачування забрудненої води з частками до 30 мм Надійний захист електродвигуна від попадання води, завдяки торцевому ущільненню та двом армованим манжетам Зручний монтаж та експлуатація, завдяки наявності ручки, перехідника під шланг та можливості регулювати довжину кабелю поплавкового перемикача Гарантійний період експлуатації – 18 місяців Конструктивні особливості: Моноблочний вертикальний занурювальний Корпуси електронасоса і насосної камери виконані з міцного технополімеру Бічне розташування вихідного патрубка Колесо робоче – відцентрове, напівзакритого типу, виконано з міцного технополімеру Вал з нержавіючої сталі AISI 304 Потрійний захист електродвигуна від попадання води – торцеве ущільнення та дві армовані манжети Укомплектований ручкою для перенесення і підвішування електронасоса Укомплектований перехідником під шланг і колінчастою муфтою Укомплектований поплавковим вимикачем Укомплектований кабелем живлення Обмеження: Робоча рідина: чиста або злегка забруднена вода (окрім морської) або інші рідини, схожі з водою по щільності та хімічній активності Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3 Показник рН: 5 – 9 Вміст механічних домішок: не більше 3 кг/м3 Максимальний розмір часток: не більше 30 мм Температура рідини, що перекачується: +1°С … +35°С Максимальна температура довкілля: +40°С Характеристика: Гарантійний термін, міс. 18 Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/2 - 3/4 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальна продуктивність, м³/година: 19 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35 Максимальний натиск, м: 10 Матеріал робочого колеса: Технополімер Напруга живлення, В: 220 Наявність автоматики: Поплавковий вимикач Номінальна потужність насоса, Вт: 1000 Оптимальна продуктивність, м³/година: 12 Оптимальний натиск, м: 6.1 Принцип дії: Відцентровий Шнур електроживлення, довжина, м: 10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 |
| Висота подачі, м | 10 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 1/2" |
| Клас захисту | IPХ8 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +1°С... +35°С |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Особливості | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення та вимкнення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Потужність, кВт | 1 |
| Принцип дії | Багатоступінчатий |
| Продуктивність, м3/год | 19 |
| Тип води | Чиста або злегка забруднена вода (окрім морської) або інші рідини, схожі з водою по щільності та хімічній активності |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


