Глибинний насос Pedrollo 3SRm 1/21-PD (230V) Насоси Pedrollo 3SRm 1/21 - PD (230V) з плаваючими робочими колесами характеризуються винятковими експлуатаційними якостями та ефективністю, забезпечуючи високу стійкість до впливу піску. Застосування і встановлення: 3" (дюймові) занурювальні насоси застосовуються для подачі під тиском чистої води в системах побутового водопостачання, поливу та невеликих системах комунального водопостачання. Високі експлуатаційні характеристики: Гідравлічні компоненти у поєднанні з електродвигуном, що має високі характеристики, роблять насос 3SR надзвичайно ефективним у категорії 3”. Переваги для користувачів: Економія у використанні води завдяки високій ефективності та, як наслідок, меншому споживанню електроенергії. По діаметру всього 3 дюйми витрати на буріння нової свердловини та встановлення насоса значно зменшуються. У разі вже існуючої свердловини насос 3SR є ідеальним рішенням для заміни, особливо у старих та покритих нальотом свердловинах. Конструкція з плаваючими робочими колесами дозволяє перекачувати воду із вмістом піску до 150 г/м3. Можливі вертикальні або горизонтальні монтажні положення. Межі використання: Температура рідини до +35 °C Максимальний вміст піску 150 г/м³ Глибина використання до 60 м нижче за рівень води (з кабелем живлення достатньої довжини) Кількість пусків за годину: 20 з регулярним інтервалом Мінімальний потік охолодження двигуна 8 см/с Тривалий режим роботи електродвигуна S1 Електродвигун: Занурювальні двигуни в масляній ванні (нетоксична олія для харчових цілей) з 2 полюсами, 50 Гц (n ~ 2900 об/хв) Напруга живлення: однофазні 230 В та трифазні 400 В Ізоляція: клас F Ступінь захисту: IP 68 Вал та сорочка: нержавіюча сталь AISI 304 Приєднувальні розміри фланцевих муфт відповідають стандарту NEMA Кабель живлення: 1,5 м Сертифікат: Компанія з DNV ISO 9001 сертифікована система управління: ЯКІСТЬ Використання і встановлення: Вони рекомендуються для перекачування чистої води з вмістом піску трохи більше 150 г/м3. З-за високої продуктивності та надійності, підходять для використання в області домашнього, промислового та цивільного, для розподілу води у поєднанні з автоклавами, для поливу, для миття, для підвищення тиску, для систем пожежогасіння тощо. Гарантія: 1 рік відповідно до наших загальних умов продажу. Характеристика: Діаметр насоса, мм: 76 Напруга (V): 220В 1F Max. потужність, квт: 0.37 Max. натиск, метрів: 90 Max. подача, куб./год.: 1.8 Довжина кабелю, м: 1.5 Різьблення "дюймів": 1" (дюйма) Номінальний струм А: 3.4 Вага, кг: 10 Гарантійний термін, міс.: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Діаметр насосу | 76 мм |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35°C |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Матеріал робочого колеса | Delrin |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 90 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 3.4 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 1.8 |
| Тип насоса | Занурювальний; Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 277 ₴


