Відцентровий багатоступінчастий насос Sprut MRS-H5 Електронасоси серії MRS-H є багатоступінчастими самоусмоктуючими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високу к.п.д. та низький рівень шуму. Назва «самовсмоктуючий» визначається здатністю створювати в трубопроводі, що підводить вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктуючого патрубка. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків та котеджів, автоматичного поливу – в умовах, де потрібна висока об'ємна подача у широкому діапазоні напору насоса. Обмеження застосування насоса: рідина, що перекачується: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³ показник рН 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, трохи більше 0,01% максимальний розмір частинок не більше 0,2 мм максимальна температура рідини, що перекачується: +40°С максимальна температура довкілля: +40°С максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні багатоступінчасті самовсмоктувальні корпус насосної камери з чавуну та нержавіючої сталі колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімеру NORYL вал із нержавіючої сталі AISI 304 торцеве ущільнення – графіт/кераміка /NBR/AISI 304 укомплектований кабелем живлення Характеристика двигуна: асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором, із самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас нагрівальностійкості ізоляції В однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Конструкція: Захист від перевантажень: Вбудований Робочі характеристики: Висота всмоктування (м): 8 Максимальна висота підйому (м): 58 Максимальна подача (л/хв): 140 Максимальна подача (м³/година): 8.4 Максимальна температура рідини (°С): 40 Номінальне подання (м³/година): 3.6 Номінальний тиск (м): 49 Робочий тиск (бар): 6 Режим роботи: Тривалий (S1) Характеристики електродвигуна: Клас нагрівостійкості ізоляції: B Клас енергоспоживання: D (стандарт) Потужність електродвигуна (Вт): 1600 Потужність електродвигуна (кВт): 1.6 Напруга: 50 Гц, 220 В Ступінь захисту: IP44 Додаткові характеристики: Довжина кабелю (м): 1 Конструкція насосу: Максимальний вміст механічних домішок (%): 0.01 Максимальний розмір часток (мм): 0.2 Матеріал корпусу насоса: Нержавіюча сталь Матеріал робочого колеса: Технополімер Призначення: Водопостачання Тип насоса: Відцентровий Ущільнення торцевого валу: так Монтажні розміри: Діаметр вхідного патрубка (у дюймах): 1¼" Діаметр вхідного патрубка (мм): 32 Діаметр напірного патрубка (у дюймах): 1¼" Діаметр напірного патрубка (мм): 32 Діаметр приєднувального патрубка (у дюймах): 1¼" Різьбове з'єднання вхід/вихід (дюйм): G1¼-B
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18 |
| Висота всмоктування, м | 8 |
| Габарити (ВхШхГ) | 215x175x450 мм |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 11⁄4" (32 мм) |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 11⁄4" (32 мм) |
| Захист від перевантаження | Є |
| Клас енергоспоживання | D (стандарт) |
| Клас захисту | IP 44 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 140 (8.4 м3/рік) |
| Максимальна температура довкілля, °C | 40°С |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 40°С |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 58 |
| Потужність, кВт | 1.6 |
| Режими роботи | Тривалий (S1) |
| Робочий тиск, бар | 6 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором, із самовентиляцією |
| Тип насоса | Відцентровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 982 ₴


