Циркуляційний насос Sprut 1VP-DN40 Галузь застосування: Електронасоси циркуляційні серії VP призначені для перекачування робочих рідин в системах опалення, кондиціонування, холодного і гарячого водопостачання, а також в промислових установках для перекачування гарячих і холодних хімічно неагресивних рідин. Обмеження: робоча рідина: чисті невязке, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г / м³ вміст механічних домішок, не більше 0,1% максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг значення рН 6,5-9,5 максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижню і верхню значення температури перекачується рідини від -10 ° С до + 110 ° С максимальна температура навколишнього середовища + 40 ° С Конструктивні характеристики: моноблочні вертикальні з одним робочим колесом, встановленим на вал електродвигуна корпус насосної камери з чавуну колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з чавуну або нержавіючої сталі вал з нержавіючої сталі AISI 304 розташування вхідного і вихідного патрубків виконано за схемою «in-line» фланець стандартний (по ISO 7005.2) фланці відповідні сполучні в комплекті укомплектовані кабелями живлення Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором з самовентиляцією ступінь захисту IP 44 клас ізоляції В в коробку висновків встановлено конденсатор напруга живлення 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник: Sprut Загальна висота нагнітання: 16.00 Матеріал корпусу: корпус насосної камери із чавуну, колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з чавуну або нержавіючої сталі, вал із нержавіючої сталі AISI 304 Потужність: 1000.00 Вт Продуктивність: 15500.00 л/година. Тип насосу: циркуляційні насоси Системи захисту: захист від перегріву Розмір (ВхШхГ): 420х186х281 мм Вага: 26,5 кг Країна виробник: Україна Гарантія: 12 місяців Додаткова інформація: електронасоси циркуляційні серії VP призначені для перекачування робочих рідин у системах опалення, кондиціювання, холодного та гарячого водопостачання, а також у промислових установках для перекачування гарячих та холодних хімічно неагресивних рідин; робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю; вміст механічних домішок, трохи більше 0,1%; граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10°С до +110°С; максимальна температура довкілля +40°С; розташування вхідного та вихідного патрубків виконано за схемою «in-line»; стандартний фланець (за ISO 7005.2) DN 40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 26.5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 420х186х281 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас захисту | IP 44 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна температура довкілля, °C | + 40 ° С |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | від -10 ° С до + 110 ° С |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0,2 мм |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 16 |
| Потужність, кВт | 1 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкненим ротором із самовентиляцією |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 532 ₴


