Контролер насоса CO або насоса ГВП Engo EPC11W Призначений для управління насосом води в контурі СО, CWU. Також працює як захисний термостат. Має можливість вмикання та вимикання насоса. Насос увімкнеться після перевищення встановленого користувачем показника температури „C”, і вимкнеться після перевищеної температур вимикання „U”. Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Макс. Навантаження: 3 (1) A Діапазон вимірювання температури: 0 – 99°C Діапазон регулювання температури вмикання: 5 – 75°C Діапазон регулювання температури вимикання: 10 – 80°C Температурний опір датчика: -10 – 120°C Довжина проводу датчика: 1,5 м Розміри, мм: 155x70x39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина проводу датчика, м | 1,5 |
| Діапазон вимірювання температури, °C | 0 – 99°C |
| Діапазон регулювання температури, °C | Вмикання: 5 – 75°C, вимикання: 10 – 80°C |
| Живлення | 230V AC 50Hz |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Призначення | Для управління насосом води в контурі СО, CWU |
| Розмір, мм | 155x70x39 |
| Температурний опір датчика, °C | -10 – 120°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 982 ₴


