Клапан Salus 2-ходовий з електромеханічним приводом PMV21 1” Зональний клапан з електричним приводом створений для керування потоком води у центральній опалювальній системі. Корпус виготовлений з латуні, на ньому встановлений привід зі зворотною пружиною та кінцевим вимикачем. Є можливість ручного відкривання клапана та його блокування. Пристрій виготовлений у версії NC (нормально закритий). Характеристики: Бренд: Salus Тип арматури: двоходовий клапан Спосіб монтажу: різьблення Споживання електроенергії: 6 Вт, Макс. навантаження: 3 A, Живлення: 230В AC 50Гц Глибина: 6 см Розмір різьблення: 1 дюйм Ширина: 9 см Висота: 6 см Клас захисту: IP20, Диференційний тиск 1”: 0,8 бар, Максимальний статичний тиск: 8,6 бар, Діапазон температури рідини: 5°C - 88°C, Вихід: Контакти NO/COM, Комплектація: коробка, клапан з приводом, гарантійний талон, інструкція Країна реєстрації бренду: Великобританія Вага: 0.5 кг Країна-виробник: Гонконг Гарантія: 24 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Гонконг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.5 кг |
| Висота, мм | 60 |
| Глибина, мм | 60 |
| З'єднання | Нарізне |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | Коробка, клапан із приводом, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Матеріал | Латунь |
| Напруга | 230 В AC 50 Гц В |
| Робочий тиск, бар | 8 барів |
| Різьба приєднання | 1" |
| Тип | Двоходовий клапан |
| Ширина, мм | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 996 ₴


