Насос відцентровий Pedrollo NGAm 1B Тип насосів NGAm Pedrollo є відцентровим моноблочним насосним агрегатом з нержавіючої сталі з одним робочим колесом відкритого типу і розтрубами з різьбовим з'єднанням. Під'єднання двигун-насос – пряме (на одному валу знаходиться ротор двигуна та робоче колесо насоса), що помітно збільшує ККД насоса. Конструктивне виконання робочого колеса відкритого типу дозволяє переміщати сильно забруднені рідини без небезпеки, що робоче колесо закупориться. Завдяки цій конструктивній характеристиці насоси даної серії знаходять своє застосування в промисловості для переміщення вод з каналів, річок, резервуарів, басейнів і т.д. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування води та хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений насос. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, промислове застосування, застосування в сільському господарстві Використання: система водопостачання, системи для миття Типологія: поверхневі Тип продукції: відцентрові Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини: -10 °C до +90 °C Температура довкілля температура довкілля: від -10 °C до +40 °C Манометрична висота всмоктування: до 7 м Максимальний тиск у корпусі насоса: 6 бар Проходження твердих частинок у зваженому стані: до Ø 10 мм Безперервна робота: S1 Переваги насосів Pedrollo: міцність; стійкість до корозії; відповідність світовим стандартам безпеки та якості; мале енергоспоживання; висока продуктивність. m - монофазний (відсутність букви означає, що насос 3-х фазний); A, B, C – буквене позначення різних потужностей двигунів, що застосовуються. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Відцентровий Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 18.0 (м) Пропускна спроможність: 21.0 (м3/год) Потужність: 550 (Вт) Напруга мережі: 220~230/400 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 90.0 (град.) Якість води: Чиста Глибина всмоктування: 7 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.5 |
| Висота всмоктування, м | до 7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1,5" х 1,5" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +90 °C |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 18 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Продуктивність, м3/год | 21.0 |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тиск, бар | до 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 399 ₴


