Багатоступінчастий самовсмоктуючий насос Pedrollo PLURIJETm 4/200
- Готово до відправки
- Код: 43PJD20047A1
34 446 ₴
27 825 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатоступінчастий самовсмоктуючий насос Pedrollo PLURIJETm 4/200 Багатоступінчастий самовсмоктуючий насос серії PLURIJETm служить для перекачування та підйому чистих або трохи забруднених хімічно інертних рідин. Його особливість використання у конструкції кількох послідовно розташованих робочих коліс, що дозволяє отримувати більший натиск. такого насоса набагато вище, рівень шуму мінімальний. Застосовуються насоси даної серії для підйому рідин із свердловин (завдяки ежектору фірмової конструкції, висота всмоктування досягає 9 м), подачі води у складі іригаційних установок, автоматичних насосних станцій. Підходить для роботи в приміщеннях з обмеженнями рівня шуму. Незважаючи на більш високу вартість, термін окупності такого насоса набагато менший, завдяки низькій собівартості одиниці об'єму рідини, що перекачується (багатоступінчасті насоси мають високий к. п. д.). Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: система водопостачання, системи тиску, зрошення Типологія: поверхневі Тип продукції: самовсмоктувальні Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини: -10 °C до +40 °C Температура довкілля: до +40 °C Манометрична висота всмоктування: до 9 м (HS) Максимальний тиск у корпусі насоса: 10 бар Безперервна робота: S1 Переваги багатоступінчастого обладнання: практичність; простота експлуатації/установки; широкий асортимент; відповідність світовим стандартам безпеки та якості; економічне енергоспоживання; висока продуктивність; ефективність; стійкість до зношування; здатність роботи у важких умовах; екологічність. Як і вся продукція Pedrollo, насоси серії Plurijet мають традиційну для цього бренду якість, відповідають світовим стандартам електробезпеки, в їх конструкції застосовуються унікальні інноваційні фірмові розробки. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Відцентровий, Самовсмоктувальний Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 58 (м) Пропускна спроможність: 12 (м3/год) Потужність: 1500 (Вт) Напруга мережі: 220~230/400 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Якість води: Чиста Діаметр патрубка: 1" Глибина всмоктування: 9 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 20.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1.25" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX5 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 58 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 10.5 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Продуктивність, м3/год | 12.0 |
| Тип води | Чиста вода |
| Тип насоса | Підвищення тиску; Самовсмоктувальний; Відцентровий |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 825 ₴


