Насос вихровий Pedrollo PQАm 60 Насос PQAm – це вихровий насосний агрегат із гідравлічною частиною із пластику, здатний нагнітати високий тиск при відносно невеликих витратах електроенергії. Ці насоси мають лінійну напірно-витратну характеристику. Насос моноблочний, тобто. робоче колесо кріпиться на подовженому кінці валу електродвигуна, а сам корпус насоса кріпиться до двигуна. Робоче колесо – вихрового типу з лопатками, що периферійно розташовані. Напірний і всмоктувальний патрубки розташовані один до одного під кутом в 90 градусів і мають різьбове з'єднання однакового діаметра. Всмоктуючий патрубок зміщений вгору відносно горизонтальної осі насосного агрегату і спрямований праворуч, якщо дивитися з боку приводу, а патрубок напірний спрямований вертикально вгору. Герметичність валу насоса забезпечується механічним одинарним торцевим ущільненням, яке змащується рідиною, що перекачується. Тип рідини: чиста вода Застосування: промислове застосування Використання: система охолодження, система кондиціювання повітря, прасувальні системи Типологія: поверхневі Тип продукції: вихрові Продуктивність: Подача: до 45 l/min (2,7 m³/h) Натиск: до 65 m Ліміти використання: Температура рідинитемпература рідини -10 °C до +90 °C Температура навколишнього середовища від -10 °C до +40 °C (+45 °C для PQA 60) Манометрична висота всмоктування до 8 м Максимальний тиск у корпусі насоса 10 бар Безперервна робота S1 Насос використовується для перекачування чистих без абразивних частинок, вод і рідин. PQ – тип насосного агрегату; m – монофазний (відсутність літери означає, що насос 3-х фазний). Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Вихровий Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 40 (м) Пропускна спроможність: 1.9 (м3/год) Потужність: 370 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 90.0 (град.) Глибина занурення: 8 (м)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1/2" х 1/2" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +90 °C |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 40 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 1.9 |
| Тип насоса | Вихровий |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 787 ₴


