Насос самовсмоктуючий Pedrollo JSWm 2AХ
- Готово до відправки
- Код: 46JSNP7A15A1
8 884 ₴
7 176 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос самовсмоктуючий Pedrollo JSWm 2AХ Самовсмоктувальні насоси Pedrollo є оптимальним співвідношенням ціни і якості. Цей тип насосів дуже затребуваний, тому що добре справляється не тільки з відкачуванням води з колодязів і свердловин, але і перекачує різні рідини з одного резервуара в інший. Велике поширення насоси, що самоусмоктують, отримали в домашньому господарстві, для поливу городів, теплиць, при проведенні водопроводу. Також цей тип насосів застосовується на промислових підприємствах з невеликими виробничими потужностями для відкачування мазуту, дизельного палива та інших рідин, у тому числі забруднених. Якщо у вас є дача або заміський будинок вдале рішення купити самовсмоктуючий насос Pedrollo, який відрізняється від інших електронасосів високою надійністю, простотою використання та універсальністю. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин до матеріалів конструкції насоса. Самовсмоктувальні насоси JSW проектовані для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з рідиною, що перекачується. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації ці насоси можуть успішно застосовуватися в побуті, в комунальному секторі та в промисловості, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими та середніми резервуарами-автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів, садів тощо. буд. Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування в комунальному господарстві, промислове застосування Використання: система водопостачання, протипожежні системи, системи для миття, системи тиску, зрошення, перекачування води з цистерн Типологія: поверхневі Тип продукції: самовсмоктувальні Ліміти використання: Температура рідини до +40 °C Температура довкілля температура довкілля від -10 °C до +40 °C Манометрична висота всмоктування до 9 м (HS) Максимальний тиск у корпусі насоса 10 бар Безперервна робота S1 Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Відцентровий, Самовсмоктувальний Спосіб встановлення насоса: Поверхневий Максимальний тиск: 55 (м) Пропускна спроможність: 4.2 (м3/год) Потужність: 1100 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Якість води: Чиста Глибина всмоктування: 9 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" х 1" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX4 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Noryl FE1520PW |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 55 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 6.0 |
| Потужність, кВт | 1.1 |
| Продуктивність, м3/год | 4.2 |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний; Відцентровий |
| Тиск, бар | до 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 176 ₴


