Дренажний насос Pedrollo Dm/8 Дренажні насоси Pedrollo Dm 8 розроблені для підйому чистої стічної або злегка забрудненої води, вони підходять для професійного та побутового використання, для осушення затоплених приміщень, таких, як підвали, гаражі, для спорожнення басейнів і ванн, для відкачування незабруднених стічних вод. У даній серії насосів Pedrollo використовуються унікальні, конструктивні рішення, які гарантують простоту в експлуатації та безпеку роботи завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному ущільненню валу. Ці насоси застосовуються для екстреного осушення невеликих затоплених ділянок будівель підвалів, гаражів, відкачування побутових стічних вод, видалення води з колодязів, басейнів, каналізаційних відстійників. Ці насоси відрізняються надійністю в автоматичних стаціонарних установках. Тип рідини: чиста вода Застосування: побутове застосування, застосування у комунальному господарстві Використання: дренаж, дренаж Типологія: занурювальні Тип продукції: занурювальні Ліміти використання: Температура рідини: до +40 °C Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Корпус насоса: Чавун Крильчатка: Технополімер Довжина кабелю, м: 10 Напруга (V): 220В 1F Max. потужність, квт: 0.55 Max. подача, куб./год.: 15.0 Max. натиск, метрів: 13 Номінальний струм А: 3.2 Різьблення "дюймів": 1,5" (дюйма) Вага, кг: 12 Діаметр насоса, мм: 232 Гарантійний термін, міс.: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 232 мм |
| Діаметр патрубка | 1,5" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPX8 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40 °C |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 13 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 3.2 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Продуктивність, м3/год | 15 |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 151 ₴


