Насос дренажний Pedrollo TOP 2 - GM Дренажний насос PEDROLLO TOP 2-GM - це занурювальна установка для стічних вод, призначена для осушення невеликих затоплених об'єктів та каналізаційних відстійників, а також для відведення побутових стоків та спорожнення каналізаційних колодязів. Країна-виробник – Італія. Простота в експлуатації та безпечна робота дренажних насосів PEDROLLO серії TOP забезпечується завдяки роботі поплавця "вкл/викл" та повному охолодженню електродвигуна за рахунок води, в якій знаходяться агрегати. Pedrollo насоси дренажної серії ТОР підходять для відкачування (дренажу) чистої води з включенням до 10 міліметрів великих частинок. Дренажний насос PEDROLLO TOP 2-GM завдяки високим показникам надійності та ефективності рекомендований для застосування у житлових приміщеннях, підвалах, боксах, колодязях та басейнах. Переваги дренажного насосу PEDROLLO TOP: Економічність та компактність; Корпус виготовлений із технополімеру, а робоче колесо виконано в технополімері Noryl FE1520PW; Основа провідного валу виготовлена з нержавіючої сталі високої якості марки EN 10088-3 - 1.4104; Однофазний електродвигун із нержавіючої сталі марки AISI 304 з вбудованим в обмотку тепловим захистом; Вимикач поплавця з вертикальним переміщенням; Ідеальне рішення для осушення затоплених об'єктів, а також відведення побутових стоків; Швидка установка та надійні підключення та з'єднання. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Дренажний Спосіб встановлення насоса: Занурювальний Максимальний напір: 9 (м) Пропускна спроможність: 13.2 (м3/год) Потужність: 370 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Глибина занурення: 3 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 152 мм |
| Діаметр патрубка | 1,25" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40°C |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 9 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 2.0 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 13.2 |
| Тип насоса | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 698 ₴


