Дренажний насос Pedrollo TOP 2 - VORTEX/GM Насоси TOP VORTEX/GM рекомендується для підйому забруднених вод і оснащений магнітним вимикачем поплавця, що дозволяє йому працювати в особливо тісному просторі. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню. Цей насос особливо придатний у побуті, для підйому забруднених вод, в осушенні басейнів та ванн, побутових стоків та невеликих каналізаційних відстійників, для підйому забруднених вод із твердими частинками у зваженому стані, розмірами до Ø20 мм. Тип рідини: брудна вода Застосування: побутове застосування Використання: дренаж, дренаж Типологія: занурювальні Тип продукції: занурювальні Ліміти використання: Температура рідини до +40 °C Глибина застосування під рівнем води до 3 м Проходження твердих частинок у зваженому стані до Ø 20 мм Рівень спорожнення до 25 мм від дна Безперервна робота S1 Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Дренажний Спосіб встановлення насоса: Занурювальний Максимальний тиск: 7 (м) Пропускна спроможність: 10.8 (м3/год) Потужність: 370 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Глибина занурення: 3 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 5 |
| Діаметр насосу | 152 мм |
| Діаметр патрубка | 1,25" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40°C |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 7 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 2.0 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 10.8 |
| Тип насоса | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 343 ₴


