Насос дренажний Pedrollo TOP MULTI 2 Колодязний насос Pedrollo TOP MULTI 2 – високоефективний агрегат, призначений для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин для матеріалів, з яких виготовлений прилад. Використовується у сільському господарстві, побуті та комунальному секторі. Має відмінні експлуатаційні та технічні характеристики. Продається повністю укомплектованим та готовим до роботи. Супроводжується гарантійним талоном компанії виробника терміном на 1 рік. особливості: Колодязний насос Pedrollo TOP MULTI 2 – агрегат розроблений з урахуванням інноваційних технологій. Комплектуючі прилади виконані з матеріалів із високими показниками зносостійкості: Корпус насоса – технополімер, який посилений скловолокном; Кожух та вал двигуна – нержавіюча сталь; Робоче колесо – міцний матеріал Noryl. Прилад оснащений однофазним електродвигуном із тепловим захистом, вбудованим в обмотку. Є зовнішній вимикач поплавця, завдяки якому агрегат захищений від холостого ходу. Застосування колодязного насосу Pedrollo TOP MULTI 2: Водопостачання із накопичувальних резервуарів, водойм та неглибоких колодязів; Перекачування дощової води із резервуарів; Полив присадибних ділянок. Переваги: Колодязний насос Pedrollo TOP MULTI 2 – прилад, який поєднує в собі надійність, практичність та довговічність! Він має широку сферу застосування, і де його не використовували, він буде ефективно виконувати свою роботу. Завдяки якісному виконанню кожної деталі цей агрегат прослужить протягом довгих років. Колодязний насос Pedrollo TOP MULTI 2 простий у використанні. З установкою приладу можна впоратися самостійно, якщо дотримуватись інструкції, що йде в комплекті. Експлуатаційні обмеження: Максимальна температура води, що перекачується +40º С; Глибина занурення – до 10 м. Характеристика: Країна виробник: Італія Виробник: Pedrollo Вид насоса: Дренажний Спосіб встановлення насоса: Занурювальний Максимальний тиск: 42 (м) Пропускна спроможність: 4.8 (м3/год) Потужність: 550 (Вт) Напруга мережі: 220~230 В Частота: 50.0 (Гц) Максимальна температура робочої рідини: 40.0 (град.) Глибина занурення: 10 (м)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр насосу | 180 мм |
| Діаметр патрубка | 1,25" |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +40°C |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В В |
| Напір max, м | 42 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 3.4 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Продуктивність, м3/год | 4.8 |
| Тип насоса | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 196 ₴


