Гідроакумулятор Aquapress AFCV 150 Гідроакумулятор Aquapress AFCV 150 - це ідеальний варіант буферної ємності, здатної запобігти негативним наслідкам гідроударів, а також стрибків тиску в системі опалення і системі водопостачання. Також гідроакумулятор відмінно поглинає збільшився обсяг теплоносія в самій системі, який виник при перепаді температур. Дана ємність має гумову мембрану EPDM, яка дозволяє запобігти застій води і тим самим не допустити появи і розмноження різних шкідливих бактерій. Ємність ідеально працює в опалювальних системах з котлами, бойлерами, водонагрівачами, а також з насосами. Має класичну циліндричну форму з безшовної діафрагмою. При виробництві бака використовується якісна сталь, з високими показниками зносостійкості. Встановлюється гідроакумулятор на підлогу у вертикальному положенні. Основні переваги гідроакумулятора Aquapress AFCV 150: Даний бак усуває наслідки, що виникли від гідроударів і перепадів тиску у водопровідних системах і системах опалення. Захисне епоксидне покриття, дозволяє запобігти появі і розвиток корозії. Виготовляється з високоякісної сталі, яка має високі показники міцності і зносостійкості. Гидроаккумулятор Aquapress AFCV 150 ефективно використовується для накопичення рідини і створення тиску. Гидроаккумулятор укомплектований якісної гумової мембраною EPDM. Оснащений фланцем з оцинкованої сталі. Дана модель має сучасний зовнішній вигляд. Характеристика: Спосіб встановлення: Вертикальний Країна виробник товару: Італія Об'єм (л): 150 Максимальний тиск (бар): 10 Тип: Гідроакумулятор Макс. робоча температура (°C): Від -10 до +110 Матеріал корпуса: Сталь Розміри (Г x Ш x В) мм: 500 x 500 x 970
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapress |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 500 x 500 x 970 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал корпусу | Вуглецева листова сталь |
| Об'єм бака, л | 150 |
| Робоча температура | від -10°C до 110°C град. |
| Робочий тиск, бар | до 10 |
| Форма | Циліндр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 677 ₴


