Гідроакумулятор Aquapress AFCV 300 Трьохсотлітровий акумулятор для води Aquapress AFCV 300 – ідеальний вибір буферного резервуара, який допоможе вирішити проблему наслідків гідроударів, та стрибків тиску в системі водного постачання та опалення. Також ємність виконує роль зберігання теплоносія, що утворився внаслідок температурного розширення. Гідроакумулятор має спеціальну мембранну з EPDM-гуми (синтетичний каучук), яка запобігає застою води і не допускає розмноження шкідливих бактерій. Акумулятор може працювати у зв'язці з бойлерами, насосами, водонагрівачами та котлами. Класичний циліндричний корпус виготовлений з нержавіючої сталі з всередині розташованою безшовною діафрагмою. Бак має відмінні показники зносостійкості. Монтаж бака відбувається на підлогу вертикально. Основні переваги гідроакумулятора Aquapress AFCV 300: Бак виконує ролі захисту системи водопостачання від гідравлічних ударів та перепадів тиску Корпус покритий епоксидним покриттям, яке захищає від корозії та від дрібних механічних пошкоджень Бак виконаний з якісної сталі, яка демонструє високі показники зносостійкості та міцності Бак служить як накопичувач рідини, яка може бути повторно використана в системі Усередині бака знаходиться гнучка гумова мембрана. Вона не тріскається з часом і не втрачає своїх властивостей. Мембрана герметично поділяє ємність бака, у тому числі і від запахів, що не допускає забруднення води оліями, пилом та газами Фланець виготовлений з нержавіючої сталі Модель має сучасний дизайн Максимальний робочий тиск усередині системи не повинен перевищувати 10 бар, а температура теплоносія 110 градусів Характеристика: Спосіб встановлення: Вертикальний Країна виробник товару: Італія Об'єм (л): 300 Максимальний тиск (бар): 10 Тип: Гідроакумулятор Макс. робоча температура (°C): Від -10 до +110 Матеріал корпуса: Сталь Розміри (Г x Ш x В) мм: 650 x 650 x 1225
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapress |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 650 x 650 x 1225 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал корпусу | Вуглецева листова сталь |
| Об'єм бака, л | 300 |
| Робоча температура | від -10°C до 110°C град. |
| Робочий тиск, бар | до 10 |
| Форма | Циліндр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 320 ₴


