Електронний регулятор тиску Pedrollo EASY PRESS (start 2.2 bar) з захистом від сухого ходу
- Готово до відправки
- Код: 50066222Р
3 023 ₴
2 442 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний регулятор тиску Pedrollo EASY PRESS (start 2.2 bar) з захистом від сухого ходу Регулятор тиску Pedrollo EASY PRESS-2M (2.2 bar) – призначений для підключення однофазних насосів, замінюючи традиційні системи з застосуванням реле тиску і мембранного бака. Регулятор тиску з захистом від сухого ходу Pedrollo EASY PRESS (Start 2.2 bar) Загальні характеристики: Виробник - Італія Бренд - Pedrollo (Педролло) Додатково: Максимальна потужність двигуна підключається насоса - 1,5 кВт (2 к.с.) Максимальний струм підключається насоса - 16 А Подача (продуктивність) - 200 л / хв (до 12,0 куб.м / год) З'єднання - 1 "x 1" Харчування - 220 B Робочий тиск - 10 бар Пусковий тиск - 2,2 бар Вага нетто - 1,63 кг Опис електронного регулятора тиску Pedrollo EASY PRESS-2M (2.2 bar) Регулятор тиску PEDROLLO серії EASY PRESS є електронним пристроєм для запуску (при відкритті крана) і зупинки (при закритті крана) однофазних насосів. Процесор регулятора тиску захищає від сухого ходу (забезпечуючи автоматичну або ручну перезавантаження), від частих включень насоса через витоки в системі. Експлуатаційні обмеження: Температура рідини - до +65 ° C Температура навколишнього середовища - до +40 ° C Руйнівна внутрішній тиск - > 40 бар
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.63 |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Максимальна температура довкілля, °C | до +40°C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | до +65°C |
| Максимальний струм, А | 16 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Продуктивність, м3/год | до 12,0 |
| Пусковий тиск, бар | 2,2 |
| Тип | Реле тиску |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴


