Радіатор біметалевий RONDO 200/120 (35бар, 143Вт)
- Готово до відправки
- Код: RONDO 200/120
4 760 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор біметалевий RONDO 200/120 (35бар, 143Вт) Біметалічний радіатор RONDO 200/120 призначений для застосування в автономній та центральній системах опалення. Країна виробник Китай Біметалічний секційний радіатор-конвектор RONDO 200/120 розроблений на замовлення TIANRUN Group (UK) LTD та є втіленням загальних новаторських ідей будівельно-монтажних та проектних організацій. Радіатор-конвектор створений із застосуванням новітніх технологій, що забезпечують високий рівень надійності під час експлуатації у системах опалення. Опалювальний прилад ідеально підходить для об'єктів з великою площею скління, наприклад, зимових садів, басейнів, офісів та холів. Особлива форма корпусу та геометрія ребра секцій біметалічного радіатора TIANRUN сприяють рівномірному розподілу тепла у приміщення та швидкому створенню необхідного температурного режиму. Надійність досягається особливою конструкцією радіаторної секції, в якій для виключення контакту теплоносія з алюмінієвим корпусом використано сталевий заставний елемент. Ця технологія дозволила отримати прилад максимально стійкий до агресивного середовища, особливо характерного для центральних систем опалення. Фарбування секцій радіаторів здійснюється в кілька етапів: попередня підготовка поверхні перед фарбуванням, процес фарбування та наступне високотемпературне сушіння. Емалеве покриття має відмінну адгезію до металу, має підвищену стійкість до зовнішніх впливів та зберігає свій початковий колір протягом усього терміну експлуатації. У процесі фарбування використовуються тільки екологічно чисті високоякісні емалі білого кольору RAL 9010. Особливості біметалічного радіатора RONDO 200/120: Висока тепловіддача секції 143 Вт; Вага секції – 1,1 кг; Робочий тиск 35 бар; Максимальна температура теплоносія – 130°С; При складанні радіаторів використовується цільнокований кадмований ніпель; Для з'єднання секцій використовується замкове O-Ring з'єднання та високотемпературне силіконове прокладання. При виробництві ми використовуємо тільки первинний алюміній, не застосовуємо перероблений з брухту, що гарантує міцність та довговічність; Заводські сертифікати якості та повна технічна документація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rondo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Висота, мм | 260 мм |
| Гарантія | 15 років |
| Глибина, мм | 120 мм |
| Міжосьова відстань | 200 мм мм |
| Об'єм теплоносія, л | 0,13 л |
| Робочий тиск, бар | 35 бар |
| Теплова потужність, Вт | 143 |
| Ширина, мм | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 760 ₴


