Реле тиску Italtechnica PM/12G Одне з рішень для керування автономним водопостачанням – підключити до насоса реле тиску Italtecnica PM/12G. Регулювання та встановлення цього приладу досить просте. Разом з тим даний тип пристроїв від італійської компанії Italtechnica вважається надійним і доступним за ціною. Виготовлено реле з якісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Застосовується реле тиску Italtecnica PM/12G з насосами та гідроакумуляторами або насосними станціями в системах домашнього водопостачання, системах поливу та пожежогасіння, а основна його функція – ndash; підтримка тиску в системі у попередньо налаштованому або встановленому заводом виробником діапазоні. Для монтажу тиску у водопровідну систему існують спеціальні перехідники (п'ятірники) за допомогою таких фітингів легко підключити до системи водопостачання не тільки реле тиску, а й манометр та гідробак. Функціональні особливості Автоматично контролює запуск та зупинку однофазного насоса потужністю до 2,2 кВт. Насос запускається при зниженні тиску в системі та зупиняється при досягненні попередньо встановленого верхнього порогу. Точне заводське налаштування 5 бар на включення та 7 бар на відключення насоса Можливість налаштування порогів увімкнення та вимикання насоса під свої вимоги до тиску в системі. Електричні контакти: нормально замкнені, із сплаву міді, з накладкою Ag-Ni Мембрана з гумового тканинного матеріалу (гума NBR) Гідравлічне з'єднання 1/4" внутр. різьблення (накидна гайка) Надійно фіксуючий кабель Максимальна температура довкілля: 55 °C Клас захисту IP 44 Схема роботи Виробник налаштовує пристрій на включення насоса 5 бар, а відключення на 7 бар. Коли тиск у гідроакумуляторі падає нижче 5 бар, контакти реле замикаються, і насос починає качати воду в гідробак (налаштувати тиск тиску Italtechnica PM/12 ви можете на значення необхідні для вашої системи водопостачання). Коли тиск виріс до верхньої межі 2,8 бар, спрацьовує пружинний клапан та розмикає контакти реле. Подача води припиняється. При появі розбирання води в системі гідроакумулятор починає спустошуватися, тиск знижується, і при досягненні нижнього порогу в 1,4 бар контакти реле знову замикаються і насос відновлює свою роботу. Технічні характеристики: Номінальна напруга: 250 В, 50 Гц Номінальний струм: 16(10)А Макс. потужність насоса: 2,2 кВт Діапазон тиску: 3-12 бар Заводські налаштування: 5-7 бар Мінімальна різниця між тиском увімк./вимк.: 1.5 бар Максимальна різниця між тиском увімк./вимк.: 5 бар Максимальна температура рідини: +55 °C Підключення: 1/4", накидна гайка Габарити: 100 х 60 х 104 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Italtecnica |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 100 х 60 х 104 мм |
| З'єднання | Гідравлічне з'єднання 1/4" внутр. різьблення (накидна гайка) |
| Захист сухого ходу | Є |
| Клас захисту | IP 44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | + 55 °С |
| Напруга | 250 В, 50 Гц В |
| Номінальна сила струму, I(А) | 16 (10) А |
| Тип | Реле тиску механічне |
| Тиск, бар | Діапазон тиску: 3-12 бар.Заводські налаштування: 5-7 бар.Мінімальна різниця між тиском увімк./вимк.: 1.5 бар.Максимальна різниця між тиском увімк./вимк.: 5 бар. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴


