Термопривід нормально-закритий ENGO E28NC-230 М28х1,5 жив. 230 В Термоелектричний привід призначений для керування системою опалення. Його можна використовувати з клапанними вставками в колекторі для теплої підлоги або з зональними клапанами. Він дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія в контурі, забезпечуючи контроль температури. Працює напряму з термостатом або через блок керування. Характеристики: Версія: NC = нормально закритий Розмір різьби: M28 x 1,5 мм Живлення: 230 В змінного струму 50 Гц Споживання енергії: 2 Вт Пусковий струм: 300 мА / 200 мс Сила натискання: 100N +/- 15% Макс. хід штоку: 4,5 мм Температура зберігання: -25°C до +60°C Температура навколишнього середовища: Макс. 60°C Клас захисту: IP 54/II Довжина кабелю: 90 см Розміри, мм: Φ 41 x 65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Imax. | 300mA / 200ms |
| Вага (кг) | 0.141 |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Клас захисту | IP 54/II |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна температура довкілля, °C | від -25°C до +60°C |
| Напруга | 230 В AC 50 Гц В |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір, мм | ø 41 x 65 мм |
| Різьба приєднання | M28 x 1,5 мм |
| Сила тиску, Н | 100N +/- 15% |
| Тип | Термопривід |
| Тип підключення | Дротовий |
| Крок приводу, мм | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴


