Дротовий добовий термостат Engo ESIMPLE-230B чорний
- Готово до відправки
- Код: ESIMPLE-230B
1 228 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дротовий добовий термостат Engo ESIMPLE-230B чорний ESIMPLE230B - призначений для керування нагріванням/охолодженням, особливо корисний для теплих підлог з високою тепловою інерцією. Регулювати задану температуру в кімнаті можна за допомогою ручки. Завдяки вбудованим алгоритмам цей термостат забезпечує набагато кращу точність управління температурою, ніж традиційні механічні термостати. Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Максимальний струм: 3(1) A Діапазон заданих температур: 5 – 30°C Алгоритм управління: TPI або гістерезис (±0.5°C) Зв’язок: Дротовий Керуючий вихід: 230V AC Клас захисту: IP30 Розміри, мм: 80 x 80 x 26
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон температур, °C | 5 – 30°C |
| Живлення | 230V AC 50Hz |
| Клас захисту | IP30 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Монтаж | Накладний |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 26 мм |
| Тип | Термостат |
| Тип підключення | Дротове |
| Керування | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴


