Електронасос занурювальний NPO ВИХОР 0,8-20-0,37 (кабель 10 м)
- Готово до відправки
- Код: 4823121304057
3 989 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасос занурювальний NPO ВИХОР 0,8-20-0,37 (кабель 10 м) Електронасос ВИХОР 0,8-20-0,37 – це вихровий занурювальний вертикальний одноступінчастий електронасос. Призначений для подачі води з колодязів, накопичувальних ємностей та відкритих водойм. Застосовується в системах поливу садів та городів та водопостачанні приватних будинків ОБМЕЖЕННЯ: Робоча рідина: вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 Показник рН 6,5 – 9,5 Вміст механічних домішок, не більше 50 г/м3 Максимальний розмір часток, не більше 0,05 мм Температура рідини, що перекачується, +1°С … +35°С Максимальна температура довкілля: +40°С Конструктивні особливості та переваги: Моноблочний вертикальний з одним робочим колесом Корпус насосної камері з чавуну Корпус двигуна з нержавіючої сталі Бічне розташування вихідного патрубка Колесо робоче – вихрове, виконано з латуні Вал з нержавіючої сталі AISI 304 Укомплектований сітчастим фільтром (фільтрує частки більше 2 мм) Укомплектований кабелем живлення Автоматична робота та захист від «сухого» ходу, завдяки поплавковому вимикачу Надійний захист електродвигуна від попадання води, завдяки двом торцевим ущільненням, одне з котрих встановлене в масляній камері, та армованій манжеті Спеціальне електротехнічне мастило, нешкідливе для здоров’я людини і довкілля Зручний монтаж та експлуатація, завдяки наявності ручки та перехідника під шланг Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Ступінь захисту IPX8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання зі встановленим в корпус електронасоса конденсатором Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Споживана потужність, Вт: 370 Тип приєднання патрубків: різьблення Вихідний патрубок: 25 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 600 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальний напір, м: 38.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 1.90 Оптимальний напір, м: 20.00 Оптимальна продуктивність, м³ / год: 0.80 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35 Максимальний розмір часток, мм: 0.05 Шнур електроживлення, довжина, м: 5 Автоматика: вимикач поплавцевий Гарантійний термін, міс.: 18
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 18 місяців |
| Довжина кабелю, м | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | 600 |
| Клас захисту | IPX8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35° С |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал корпусу | Чавун, нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 38 |
| Потужність, Вт | 370 |
| Продуктивність, м3/год | 1.90 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 989 ₴


