Насос для підвищення тиску Sprut GPD15-12А
- Готово до відправки
- Код: 4823121304248
3 209 ₴
2 904 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для підвищення тиску Sprut GPD15-12А Електронасоси з «мокрим» ротором серії GPD-A, що підвищують, призначені для підвищення тиску в системах водопостачання в квартирах, приватних будинках і котеджах. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має низький рівень шуму. Обмеження: рідина, що перекачується: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води, трохи більше 1500 г/м3 показник рН 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, трохи більше 0,01% максимальний розмір частинок не більше 0,05 мм максимальна температура рідини, що перекачується +60°С максимальна температура довкілля +40°С максимальний робочий тиск: 0,6 МПа (6 бар) Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери із чавуну колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з латуні або високоміцного технополімеру вал із металокераміки підшипники радіального типу із металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію вбудований датчик протоки два режими управління: автоматичний та ручний гайки сполучні в комплекті укомплектований кабелем живлення Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим "мокрим" ротором охолодження двигуна рідиною, що перекачується установка режиму керування здійснюється механічним трипозиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас нагрівальностійкості ізоляції H однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Тип розміщення: поверхневий Принцип дії: відцентровий Тип ротора: мокрий Потужність, Вт: 220 Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Монтажна довжина, мм: 200 Тип приєднання патрубків: різьблення Вхідний патрубок: G1-B Вихідний патрубок: G1-B Максимальний тиск, м: 13.0 Максимальна продуктивність, м³/година: 3.00 Оптимальний натиск, м: 8.00 Оптимальна продуктивність, м³/година: 2.10 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 60 Шнур електроживлення, довжина, м: 1.5 Автоматика: датчик протоки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Встановлення | Горизонтальний + вертикальний |
| Діаметр патрубка | 3/4" |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +60 °C |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 13 |
| Потужність, Вт | 220 |
| Продуктивність, л/хв | 50 |
| Продуктивність, м3/год | 3 |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 904 ₴


