Електричний водонагрівач Comfee CLW 50 Дозволяє забезпечити гарячою водою родину до 2-х людей. Мокрий емальований ТЕН для подовженого терміну служби Покриття баку сапфіровою емаллю Найкращий рівень теплоізоляції Захист від удару струмом Швидкий нагрів і довге зберігання теплої води ДОСТУПНІСТЬ ТА ДОСКОНАЛІСТЬ Вiдрiзняеться пiдвищеною теплоiзоляцiею. Пiнополiуретан високої щiльностi, завдяки цьому водонагрiвач довше тримає температуру, та економить електроенергiю. ВЕРТИКАЛЬНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ БОЙЛЕРА Для монтажу та використання бойлера не потрібні жодні додаткові елементи, повна комплектація Габарити (ВхШхГ) 103x 38.5x 38.5 см Характеристики: Серія: Classic Країна реєстрації бренду: Китай Колір виробника: білий Основні характеристики Бойлер Comfee CLW80: Глибина: 38.5 см Об'єм: 50 л Клас енергоспоживання: B Час нагріву теплообмінником: 105 хв Кількість ТЕНів: 1 Тип водонагрівача: електричний Матеріал бака і покриття: сталь з емальованим покриттям Модель: CLW80 Підводка труб: нижня Вид бойлера: поширені моделі Ширина: 38.5 см Висота: 72.6 см Тип керування: механічний Час нагріву: 105 хв Тип установки: вертикальний Форма: циліндрична (кругла) Тип нагрівального елемента: відкритий (мокрий) Потужність: 1500 Вт Регулятор температури: схований (під кришкою) Додаткова інформація: Наявність кабелю для підключення: так Гарантія: - на електричну частину 24 міс., - на бак при умові щорічного технічного обслуговування 84 міс. Вага: 19.9 кг Оснащення: магнієвий анод Теплові втрати: 1422 кВт*год/рік Додаткові характеристики: різьба патрубків підключення – G 1/2" Електричний ТЕН: оснащений Живлення: 220 В Країна-виробник: Китай Комплектація: - гарантійний талон - інструкція - кріплення - запобіжний клапан - кабель - вилка - бойлер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfee |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19.9 |
| Висота, см | 72.6 |
| Водонагрівач | електричний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Гарантія | на електричну частину 24 міс., на бак при умові щорічного технічного обслуговування 84 міс. |
| Живлення | 220 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Комплектація | гарантійний талон, інструкція, кріплення, запобіжний клапан, кабель, вилка, бойлер |
| Матеріал бака | сталь з емальованим покриттям |
| Об'єм бака, л | 50 л |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Підведення води | нижній |
| Регулятор температури | схований (під кришкою) |
| Різьба приєднання | G 1/2" |
| Тип керування | механічний |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу) | відкритий (мокрий) |
| Форма | циліндрична (кругла) |
| Час нагріву, год | 105 хв |
| Ширина, см | 38.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 099 ₴


