Електронасос відцентровий свердловинний SPRUT 6SP 17-16 Свердловинні електронасоси серії 6SP призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 152 мм та колодязів. Електронасоси серії 6SP мають модульну конструкцію насоса та виготовлені повністю з корозійно-стійкої нержавіючої сталі та стійкі до дії абразивних матеріалів (не більше 250 г/м³). Використовуються для загального водопостачання населених пунктів, фермерських господарств, підприємств у протипожежних установках, у тому числі у системах забезпечення тиску з використанням автоматичних систем управління. Відмінні риси серії: модульна конструкція насосної камери; напірний патрубок із нержавіючої сталі; відцентрове робоче колесо із нержавіючої сталі, закритого типу; провідний вал із нержавіючої сталі; захист від "сухого ходу" за допомогою всмоктувальної спіралі, встановленої на першому ступені підйому; мастило проміжних підшипників рідиною, що перекачується; торцеве ущільнення - графіт/кераміка; асинхронний маслонаповнений двигун з короткозамкненим ротором; Трифазне електричне підключення. Характеристика: Тип обладнання: Насос свердловини Виробник: Sprut Модель: 6SP17-16 Тип: Занурювальний свердловинний насос Країна виробник: Китай Діаметр насоса: 145 мм Глибина занурення: 100 м Максимальний тиск: 169 м Діаметр роз'єму з'єднання: 3" Живлення: 380 В Пропускна спроможність: 24 куб. м/год Допустима температура рідини: до 35°C Потужність: 9200 Вт Розмір частинок, що фільтруються: 0.2 мм Встановлення насоса: вертикально Допустима температура навколишнього середовища: +40°С Захист від перегріву: ні Автоматичний контроль за рівнем води: ні Механізм насоса: відцентровий Гарантія: 1 рік Розміри (ШхВхД): 145х1706х145 мм Вага: 76 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 76 кг |
| Висота подачі, м | 169 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр насосу | 145 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель 2 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 380 V В |
| Потужність, кВт | 9.2 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 24 |
| Тип насоса | Свердловинний |
| Тиск, бар | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 251 ₴


