Котел твердопаливний Marten Industrial Т з трубним теплообмінником МІТ-300 Твердопаливний котел великої потужності Marten Industrial Т МIT-300 кВт – це якісне та недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень площею до 3000 м2, а також для нагрівання води (ГВП) за допомогою бойлерів непрямого нагріву. Як паливо використовуються дрова, дров'яні відходи, тирсові та торф'яні брикети, кусковий торф та кам'яне вугілля. Спалювання палива відбувається в камері котла (топці) на водоохолоджуваних (опціонально-чавунних) колосниках з автоматичною подачею повітря в зону горіння за допомогою вентилятора. Управління процесом горіння відбувається з допомогою мікропроцесорного контролера. Котел Marten Industrial Т МIT-300 кВт виготовлений із високоякісної сталі товщиною 6 мм. Зовнішні сталеві стіни котла пофарбовані методом високотемпературного порошкового фарбування. Основні переваги: можливість використання у роботі твердого палива вологістю до 60%; універсальність – можна використати будь-які види твердого палива; роботизоване зварювання; жаростійка сталь завтовшки від 6 до 8 мм; жаротрубний теплообмінник; двоходова камера згоряння твердого палива; водонаповнені колосники; високий ККД – до 87%; імпортна електроніка (ТМ «ТЕСН»); порошкове фарбування. Технічні характеристики: Виробник: MARTEN Країна виробництва: Україна Подача палива: Ручна подача Номінальна потужність: 300 кВт Мінімальна потужність: 35 кВт Вага: 2250 кг Паливо, що застосовується: Дрова, антрацит, паливні брикети Площа поверхні теплообміну в котлі: 30 кв.м Опалювана площа: до 3000 м2 ККД %^ 87 Максимальний тиск: 2,5 бар Рекомендована температура води у котлі: 50-85°С Тип колосників: Трубні охолоджувані Матеріал теплообмінника та товщина: 09Г2С, 6 мм Параметри топки: Ширина топки: 890 мм Глибина топки: 1450 мм Об'єм топки: 960 л Габарити котла: Висота: 2020 мм Ширина: 1120 мм Глибина: 2180 мм Патрубки підключення: 80 мм Розмір фланців: 195 мм Рекомендовані параметри димоходу: Внутрішній діаметр: 400 мм Висота (мінімально допустима): 14 м Корпус котла Топка Патрубок зворотної мережної води Патрубок прямої мережної води Гільза для датчика контролера Патрубок під запобіжний клапан Патрубок під групу безпеки котла Димовий вихід Вентилятори нагнітання повітря Тильний ревізійний люк Дверцята для чищення залишків горіння Дверцята для завантаження палива Дверцята для чищення теплообмінника Такелажні вуха (скоби) Патрубок для зливу конденсату Патрубок для зливу теплоносія Жаротрубний пучок Перша поворотна камера Друга поворотна камера Зона збору залишків горіння Отвори подачі повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2250 |
| Вид палива | Вугілля, торфобрикети/торф, тирса, тріска, стружка, дрова |
| Вид розпалювання | Ручний |
| Габарити (ВхШхГ) | 2020х1120х2180 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр димаря | 400 мм |
| Колір | Чорний з червоним |
| Комплектація | Твердопаливний котел, вентилятор М+М 2 шт, блок керування Tech, комплект чистки, паспорт. |
| Корисний об'єм камери згоряння | 960 л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в котлі, л | 900 |
| Площа обігріву, кв. м | 3000 |
| Потужність, кВт | 300 |
| Підключення до електромережі | 220 В |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | 12-24 рік. |
| Робочий тиск, бар | 2,5 |
| Споживання електроенергії, Вт | 450 |
| Спосіб завантаження палива | Ручне завантаження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 500 ₴


