Сталевий радіатор AQUATECHnik 500х11х1800 бічне підключення
- Готово до відправки
- Код: 11-1800
4 566 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий радіатор AQUATECHnik 500х11х1800 бічне підключення Сталевий радіатор AQUATECHnik 500х11х1800 – сучасний, надійний та економічний опалювальний прилад, що виготовляється в Україні за європейським стандартом EN 442-1. Радіатор може використовуватись у закритих системах опалення житлових, громадських та промислових приміщень, індивідуальних будинків, котеджів, садових будиночків, гаражів. Сталевий радіатор AQUATECHnik 500х11х1800 розповсюджує теплову енергію не лише за рахунок теплового випромінювання від бічних панелей, а й за рахунок природної конвекції. Це сприяє покращенню його технічних показників та знижує витрати енергії на нагрівання приміщення. Переваги: висока тепловіддача; компактні розміри; невелика вага; простий монтаж. Радіатор сталевий AQUATECHnik 500х11х1800 складається з однієї нагрівальної панелі та однієї конверторної пластини. Панель являє собою два профільні сталеві листи виготовлені з високоякісної холоднокатаної сталі, звареної по периметру роликовим зварюванням (суцільний шов). Конверторна пластина приварюється до панелі для максимально можливої тепловіддачі. Бічні поверхні закриті захисними елементами, верхня поверхня закрита перфорованою планкою. Технічні характеристики: Матеріал: сталь Тип сталевого радіатора: 11 Підключення: бічне Опалювльна площа: 16 кв. м Довжина, мм: 1800 Висота, мм: 500 Глибина, мм: 49 Загальна вага, кг/м.п.: 12,4 (вага вказана за погонний метр) Міжосьова відстань, мм: 50 Тепловіддача радіатора, Вт: 1602 Країна виробник: Україна Комплектація: кронштейни для кріплення: 3 шт. повітровідвідник під викрутку: 1 шт. заглушки: 1 шт. шуруп та дюбель: 6 шт пластиковий фіксатор-прокладка: 6 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatechnik |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 500 |
| Глибина вбудовування | 60 мм |
| Глибина, мм | 49 |
| Довжина, мм | 1800 |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 50 мм мм |
| Площа обігріву (кв.м) | 16 |
| Підведення води | Бічний (зліва) Бічний (справа) |
| Теплова потужність, Вт | 1602 |
| Тип встановлення | Горизонтальний |
| Тип монтажа | Зовнішній |
| Тип панельного радіатора | 11 |
| Тип радіатор | Панельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 566 ₴


