Радіатор сталевий AQUATECHnik 500x22x1000 мм бічне підключення
- Готово до відправки
- Код: 22-1000
3 509 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий AQUATECHnik 500x22x1000 мм бічне підключення Сталевий радіатор AQUATECHnik 500х22х1000 – сучасний, надійний та економічний опалювальний прилад, що виготовляється в Україні за європейським стандартом EN 442-1. Радіатор може використовуватись у закритих системах опалення житлових, громадських та промислових приміщень, індивідуальних будинків, котеджів, садових будиночків, гаражів. Сталевий радіатор AQUATECHnik 500х22х1000 розповсюджує теплову енергію не лише за рахунок теплового випромінювання від бічних панелей, а й за рахунок природної конвекції. Це сприяє покращенню його технічних показників та знижує витрати енергії на нагрівання приміщення. Переваги: висока тепловіддача; компактні розміри; невелика вага; Простий монтаж. Радіатор сталевий AQUATECHnik 500х22х1000 складається з двох нагрівальних панелей та двох конверторних пластин. Панель являє собою два профільні сталеві листи виготовлені з високоякісної холоднокатаної сталі, звареної по периметру роликовим зварюванням (суцільний шов). Конверторна пластина приварюється до панелі для максимально можливої тепловіддачі. Бічні поверхні закриті захисними елементами, верхня поверхня закрита перфорованою планкою. Технічні характеристики: Матеріал: сталь Тип сталевого радіатора: 22 Підключення: Бічне Опалювальна площа: 15 кв. м Робочий тиск: 10 бар Робоча температура: 110 °C Довжина: 1000 мм Висота: 500 мм Глибина: 104 мм Загальна вага, кг/м.п.: 25 (вага вказана за погонний метр) Міжосьова відстань: 50 мм Тепловіддача радіатора: 1952 Вт Країна виробник: Україна Комплектація: кронштейни для кріплення – 2 шт. повітровідвідник під викрутку – 1 шт. заглушки – 2 шт. шуруп та дюбель – 4 шт. пластиковий фіксатор-прокладка – 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatechnik |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 25 |
| Висота, мм | 500 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина вбудовування | 60 мм |
| Глибина, мм | 104 |
| Довжина, мм | 1000 |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 50 мм мм |
| Площа обігріву, кв. м | 15 |
| Підведення води | Бічний (зліва) Бічний (справа) |
| Робоча температура | 110 °С град. |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Теплова потужність, Вт | 1952 |
| Тип встановлення | Горизонтальний |
| Тип монтажа | Зовнішній |
| Тип панельного радіатора | 22 |
| Тип радіатор | Панельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 509 ₴


