Термостат фанкойлу ENGO, WIFI, 230V, чорний Контролер фанкойлів прихованого монтажу в мережі EFAN-230B, Wi-Fi, 230В – Бездротовий зв'язок через Wi-Fi 2.4 ГГц і MOD-BUS RS-485 для системної інтеграції. – Управління 2-х або 4-х трубними фанкойлами для гнучкого управління нагрівом і охолодженням. – Підтримка 3-швидкісних вентиляторів 230 В з автоматичним і ручним керуванням. – Змішана система управління: охолодження фанкойлів і тепла підлога. – Функція захисту від замерзання та перегріву для безпеки. – Дистанційне керування через додаток ENGO Smart. – Вимірювання вологості та температури для моніторингу стану в приміщенні. – Пам'ять налаштувань після втрати живлення. – Економічний режим (ECO) зменшує споживання енергії. – Вихідне навантаження до 5(2)А для фанкойлів і канальних нагрівачів. – Проста установка і конфігурація. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Живлення: 230 В змінного струму Діапазон налаштування температури: 5 – 45°C Точність відображення температури: 0,5°C Алгоритм управління: Delta RCWC, гістерезис (від ±0,1 °C до ±2 °C) Зв'язок: - Wi-Fi 2.4 ГГц - MODBUS RS-485 Вводу: - S1/COM – датчик температури або перемикач без напруги - S2/COM – датчик температури або безпотенційний вимикач Вихід управління клапанами: V1, V2 – 230 В змінного струму, 5(2)А Вихід керування вентилятором: F1, F2, F3 – 230 В змінного струму, 5(2)А Розміри, мм: 90 x 90 x 44
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон температур, °C | 5 – 45°C |
| Живлення | 230 В змінного струму |
| Захист від замерзання | Є |
| Захист від перегрівання | Є |
| Колір | Чорний |
| Розмір, мм | 90 x 90 x 44 |
| Тип зв’язку | Wi-Fi 2.4 ГГц, MODBUS RS-485 |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Керування | Delta RCWC, гістерезис (від ±0,1 °C до ±2 °C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 271 ₴


