Погодозалежний регулятор ENGO EWT100 Погодозалежний регулятор ENGO EWT100 для регулювання температури теплоносія Плавне регулювання контуру з 3-х або 4-х ходовими клапанами. Має можливість підєднання додаткового циркуляційного насоса. Також може керувати джерелом тепла. Взаємодіє з усіма регуляторами типу ON/OFF. В комплекті: датчик зовнішньої температури (CT6-P) – 1 шт. датчик температури (CT10-X) – 2 шт. Характеристики: Живлення: 230V AC 50 Hz Макс. навантаження: 3 (3) A Входи: - T1 - темп. джерела тепла (змішувача) - T2 - зовнішня темп. - T3 - темп. на поверненні - T4 - темп. котла - TP - вхід кімнатного терморегулятора (ON/OFF) Виходи: - Насос опалювального контуру (230В; 1,5 A) - Сервопривід зі змішуючим клапаном (230В; 0,5 A) - Вихід для управління джерелом тепла (Без потенційні контакти «VOLT FREE») Навколишня температура: 20°C Темп. оточення: 40°C Розміри, мм: 140 x 95 x 40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | X40, CT6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 140 x 95 x 40 мм |
| Живлення | 230V AC 50 Hz |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна температура довкілля, °C | 40°C |
| Максимальне навантаження | 3 (3) A |
| Монтаж | Накладний |
| Призначення | Регулює температуру в контурі опалення |
| Тип | Термостат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 084 ₴


