Свердловинний електронасос NPO 4S QGD 1.8-100-0.75 + кабель 10 м
- Готово до відправки
- Код: 4823121300813
4 775 ₴
4 321 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний електронасос NPO 4S QGD 1.8-100-0.75 + кабель 10 м Свердловинні шнекові електронасоси 4SQGD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 110 мм та колодязів. Ідеально підходять для використання у системах водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, у тому числі з використанням автоматичних систем підтримання тиску. Обмеження: рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води, трохи більше 1500 г/м3 показник рН 6,5 - 9,5 вміст механічних домішок, трохи більше 30 г/м3 максимальний розмір частинок не більше 1 мм максимальна температура рідини +35 °С Конструктивні характеристики: патрубок напірний з нержавіючої сталі насосний вузол – двозахідна гумова обойма та шнек з покриттям хромом (Cr) сорочка насосної камери з нержавіючої сталі вал із нержавіючої сталі AISI 304 гвинти, що стягують болти та корпус електродвигуна з нержавіючої сталі торцеве ущільнення - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 покращений захист двигуна по лінії валу: торцеве ущільнення посилено спеціальною манжетою. довжина кабелю живлення 10 м Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором ступінь захисту IPХ8 клас ізоляції В однофазне виконання із встановленим у корпус двигуна конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Бренд - NPO Тип двигуна - Шнековий Потужність - 1.3 кВт Матеріал виробу насоса - Нержавіюча сталь Діаметр підключення – 1 дюйм Кількість робочих коліс – 1 Продуктивність - 45 л/хв (2.7 м³/год) Джерело живлення - 220 В Максимальна температура води – 35 °С Матеріал виробу - Латунь Клас захисту - IР68 Стійкість до піску - Ні Довжина кабелю – 10 м Максимальна глибина занурення – 30 м Висота всмоктування – 160 м Натиск - 160 м Вага, кг – 13,7 Забір води - Середній Діаметр насоса - 4 дюйми Країна виробник - Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.7 |
| Висота подачі, м | 160 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 10 |
| Діаметр насосу | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | Від 105 мм |
| Живлення | Мережа |
| Забір води | Середній |
| Клас захисту | IPX8 |
| Максимальна температура води | 35 °C град. |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 V В |
| Напір max, м | 160 |
| Потужність, кВт | 1.3 |
| Принцип дії | Шнековий |
| Продуктивність, л/хв | 45 |
| Продуктивність, м3/год | 2.7 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 321 ₴


