Свердловинний насос Rudes 4FRESH 2-135-1,5 + муфта + кабель 2 м
- Готово до відправки
- Код: 4823121302176
7 568 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний насос Rudes 4FRESH 2-135-1,5 + муфта + кабель 2 м Електронасоси свердловинні серії 4FRESH призначені для подачі чистої води із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 110 мм та колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, системах крапельного зрошення, у тому числі з використанням автоматичних систем підтримки тиску. Обмеження: Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю Загальна мінералізація води не більше 1500 г/м³ Показник рН 6,5 - 9,5 Вміст механічних домішок, трохи більше 50 г/м³ Максимальний розмір частинок, трохи більше 0,2 мм. Максимальна температура рідини: +35°С Конструктивні характеристики: Патрубок напірний з чавуну з катафорезним покриттям Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Вбудований зворотний клапан Робоче колесо - плаваюче, відцентрове, закритого типу, виготовлене з ацетатної смоли. Фланець перехідний із чавуну з катафорезним покриттям Вали двигуна та насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Кріпильні деталі, корпус двигуна та сорочка насосної камери з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 Покращений захист двигуна по лінії валу: торцеве ущільнення посилено спеціальним відбійником. Укомплектований спеціальною муфтою для герметичного з'єднання кабелю електродвигуна з кабелем електроживлення Електродвигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Мідна обмотка двигуна Ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В Однофазне виконання із встановленим у корпус електродвигуна конденсатором та вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник - Rudes Вид насоса - Свердловина Потужність – 2.2 кВт Напруга мережі – 220 В 50 Гц Пропускна спроможність – 4 куб. м/год Максимальний натиск – 182 м Максимальна температура робочої рідини – 35 °C Якість води - чиста Максимальна глибина занурення – 40 м Спосіб встановлення насоса - занурювальний Принцип дії – відцентровий Довжина мережевого шнура - 2 м Матеріал корпусу – нержавіюча сталь Матеріал робочого колеса – ацетатна смола Вага – 19.3 кг Гарантійний термін – 12 місяців Країна виробник – Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 |
| Діаметр насосу | 102 мм |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Укомплектований насосом, кабелем електроживлення 2 метри та муфтою |
| Максимальна температура води | +35°C град. |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Ацетатна смола |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 182 |
| Потужність, кВт | 2.2 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність м.куб/год. | 4 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний, з короткозамкнутим ротором, маслонаповнений |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 568 ₴


