ТЕН для сушки рушників Tenko 1/2" 0,7 кВт сірий термостат Проста і популярна модель ТЕНа TENKO з ручним регулюванням температури з електронним термостатом для рушникосушок різних видів електричних і комбінованих моделей, а також для алюмінієвих і біметалічних радіаторів в системі опалення! Універсальний дизайн ТЕНа дозволяє розміщувати його як з правого так і з лівого боку рушникосушек. Проста кубічна форма ТЕНа зі згладженими кутами і прямими площинами, підійде практично до будь-якої рушникосушки , як з точними гранями і формами, так і для моделей з круглої труби. Характеристики: Тип комплектуючого - ТЕН Потужність - 700 Вт Діаметр нарізі - 1/2" Тип приєднання - Нарізне з'єднання Напруга мережі - 220 - 240 В Терморегулятор - Так (ручний) Застосування ТЕНа - Рушникосушка Матеріал корпусу - Пластик Покриття ТЕНа - Нікельоване Матеріал ТЕНа - Мідь Максимальна температура нагріву - 65° Ступінь захищеності - IP × 1 Колір - Сірий Країна реєстрації бренду - Україна Захист від замерзання - Так (близько + 10°С) Гарантійний термін - 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1/2" |
| Захист від замерзання | Так (біля + 10°С) |
| Максимальна робоча температура | 65°С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал теплообмінника | Мідь (Покриття ТЕНа - Нікельоване) |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Призначення | Для сушки для рушників |
| Терморегулятор | Так (ручний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883 ₴


