Інтернет терморегулятор ENGO E25-24B ZigBee/868 МГц 24В чорний Підходить для теплої підлоги або радіаторного опалення Працює з електронними головками ETRV Може контролювати до 6 радіаторних головок в одній кімнаті Вимірює температуру в приміщенні на відстані від радіатора для комфорту та економії Програмується і управляється в додатку ENGO Smart (за допомогою EGATEZB / EGATE-PRO) Можливість роботи в автономному режимі без веб-шлюзу в щоденному режимі (без розкладу) Голосове керування за допомогою Alexa/Google Home ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Джерело живлення: 24В AC 50Гц Максимальний струм: 3 (1) A Діапазон заданих темп.: 5,0°C до 45,0°C Точність відображення темп.: 0,5°C Алгоритм керування: - TPI - Гістерезис (±0,2°C до ±2°C) Тип зв’язку: - ZigBee 3.0 - RF 868МГц Контрольний вихід: COM / NO (без напруги) Розміри, мм: 80 x 80 x 23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон температур, °C | 5,0°C до 45,0°C |
| Живлення | 24 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальний струм, А | 3 (1) A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Поверхневий |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 23 |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип зв’язку | ZigBee 3.0 або RF 868МГц |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±0.2°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 596 ₴


