Термопривід Engo E30NC-24 нормально-закритий М30х1,5 24 В Термоелектричний привід призначений для систем зонального опалення. Може використовуватися, наприклад, з термостатичними клапанами колектрів для підлоги. Дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія по контуру, забезпечуючи регулювання температури. Може бути підключеним безпосередньо до регулятора або опосередковано центр комутації. Відмінні риси моделі: живлення 24В AC/DC (безпечна напруга) завдяки безпечній напрузі (24В) – можна використовувати в громадських будівлях (наприклад, школах, дитячих садках) розмір різьби M30 низьке енергоспоживання (всього 2 Вт) – енергоефективний висока міцність – служить роками невелика площа – безпроблемний монтаж Характеристика: Версія: NC (Нормально закритий) Різьба: M30 x 1.5 мм Живлення: 24В AC 50Гц Робоче споживання електроенергії: 2 Вт Imax.: 300mA / 200ms Сила тиску: 100 Н +/- 15% Крок приводу: 4.5 мм Темп. зберігання: від -25°C до +60°C Темп. повітря: макс. 60°C Рівень захисту: IP 54/II Довж. кабелю живлення: 90 см Розміри, мм: 41 x 65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Imax. | 300mA / 200ms |
| Вага (кг) | 0.141 |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина кабелю, м | 0,9 |
| Клас захисту | IP 54/II |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура довкілля, °C | від -25°C до +60°C |
| Напруга | 24 В AC 50 Гц В |
| Потужність, Вт | 2 |
| Розмір, мм | ø 41 x 65 мм |
| Різьба приєднання | M30 x 1.5 мм |
| Сила тиску, Н | 100 Н +/- 15% |
| Тип | Термопривід |
| Тип підключення | Дротовий |
| Крок приводу, мм | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴


