Термостат фанкойлу ENGO, WIFI, 24V, білий – Бездротовий зв'язок через Wi-Fi 2.4 ГГц і MOD-BUS RS-485 для системної інтеграції. – Управління 2-х або 4-х трубними фанкойлами для гнучкого управління нагрівом і охолодженням. – Управління клапанами і вентиляторами 0... 10В. – Змішана система управління: охолодження фанкойлів і тепла підлога. – Функція захисту від замерзання та перегріву для безпеки. – Дистанційне керування через додаток ENGO Smart. – Вимірювання вологості та температури для моніторингу стану в приміщенні. – Пам'ять налаштувань після втрати живлення. – Економічний режим (ECO) зменшує споживання енергії. – Проста установка і конфігурація. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Живлення: 24 В змінного струму Діапазон налаштування температури: 5 – 45°C Точність відображення температури: 0,5°C Алгоритм управління: Δ Fan Hysteresis , гістерезис (від ±0,1 °C до ±2 °C) Зв'язок: - Wi-Fi 2.4 ГГц - MODBUS RS-485 Вводу: - S1/COM – датчик температури або перемикач без напруги - S2/COM – датчик температури або безпотенційний вимикач Вихід управління клапанами: - V1 – 24 В постійного струму, 5(2)А - V2 – 24 В постійного струму, 5(2)А Вихід керування вентилятором: - Y1 – 0-10 В постійного струму - Y2 – 0-10 В постійного струму - Y3 – 0-10 В постійного струму Розміри, мм: 90 x 90 x 44 (13 після монтажу в коробку діаметром 60)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон температур, °C | 5 – 45°C |
| Живлення | 24 В змінного струму |
| Захист від замерзання | Є |
| Захист від перегрівання | Є |
| Розмір, мм | 90 x 90 x 44 |
| Тип зв’язку | Wi-Fi 2.4 ГГц, MODBUS RS-485 |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Керування | Δ Fan Hysteresis, гістерезис (від ±0,1 °C до ±2 °C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 920 ₴


