Кран кульовий з електроприводом 2E HC220B, 3/4 ", 220В, 5 Вт, 10 (16) бар, 7 с Кульовий кран 2E з електроприводом призначений для керування подачею води у системах інженерних комунікацій. Принцип роботи двопозиційний крана, за сигналом контролера відкриває або закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний із високоміцного пластику. Кран 2E використовується в системах, що захищають від протікання води, розумних будинках, а також автоматизації контролю подачі води. Характеристика: Тип: Крани Ступінь захисту корпусу: IP66 Тип підключення: Дротові Діаметр підключення: 3/4" Тиск: 16 бар Час спрацьовування, з: 7 Колір: Синій Харчування: Від мережі Ступінь захисту електроприводу: IP67 Розміри: 110 х 90 х 70 мм Вага: 0.55 кг Країна реєстрації бренду: Україна Гарантія: 12 місяців Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.55 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 3/4" |
| Живлення | Від мережі |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Крутний момент, Нм | 2 |
| Максимальна температура довкілля, °C | - 20 °С...+45 °С |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Робочий тиск, бар | 10 (16) |
| Розмір, мм | 110 х 90 х 70 мм |
| Тип підключення | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 526 ₴


