Батарея акумуляторна ARUNA GEL150-12 Батареї акумуляторні серії GEL торгової марки " ARUNA " призначені ля роботі з джерелами бузперебійного живлення (UPS), використовуються в альтернативній енергетиці, а також для забезпечення ивлення в системах сигналізації, охорони, освітлення, роботи електроінструментів, обладнання тощо. Батареї герметичні, необслуговувані, не вимагають вентильованого приміщення для їх встановлення. Виконані по технології GEL, що забезпечує стійкість до глибоких розрядів, високу продуктивність і термін експлуатації до 10 років. Характеристики: Виробник: Aruna Діапазон температур, °C -40...+50 Опір, МОм: 5.3 Робоча температура: 25+-5 °C Матеріал корпусу: ABS Час заряджання: 11 годин Тип акумулятора: GEL Ємність акумулятору: 150 А. г Напруга: 12 В Струм заряду: 16.25 А Матеріал виготовлення корпусу: Пластик ABS Країна-виробник: Китай Колір корпусу: Білий ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ: Довжина: 407 мм Висота: 225 мм Ширина: 173 мм Вага: 45 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 45 |
| Діапазон температур, °C | -40...+50 °C |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Місткість акумулятора, А*ч | 150 |
| Опір, МОм | 5.3 |
| Робоча температура | 25+-5 °C град. |
| Розмір, мм | 407х225х173 |
| Час заряджання | 11 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 641 ₴


