Тен Tenko 1,2 кВт, гайка, гнутий, під анод М6 ТЕНи для бойлерів є трубкою з міді або нержавіючої сталі, обидва кінці якої закріплені на фланці, форма тену прямий або гнутий. Усередині трубки по центру проходить струмопровідна нихромова нитка, заповнена теплопровідним електричним наповнювачем. ТЕНи виконують величезну роботу, перетворюючи холодну воду на гарячу. Призначені для побутового та промислового застосування. ТЕНи для водонагрівачів ми розділили на групи типу кріплення до водонагрівачів: *Різьбові ТЕНи для водонагрівачів (бойлерів) підходять для будь-яких моделей водонагрівачів з розміром фланця 1 1/4", таких фірм як Ariston, Electrolux, Ferroli, Fismar, Round, Inner, Liko, Classic, Alpari, Fox, Braun, Реал, DeLuxe. *Фланцеві ТЕНи з діаметром фланця 48 мм підходять для будь-яких моделей водонагрівачів з монтажним фланцем 48 мм таких фірм як Термекс, Ariston, Electrolux, Ferroli, Fismar, Round, Inner, Liko, Classic, Alpari, Fox, Braun, Novatec, Atlantic, Реал, ISEA, DeLuxe. Тени для бойлера виготовляються з високоякісних матеріалів та на сучасному обладнанні. ТЕН для бойлера виробництва ТЕНКО виготовляється згідно з вимогами ГОСТ 19108-81 та має сертифікат відповідності УкрСЕПРО. Рекомендації щодо встановлення та експлуатації ТЕНу для електроводонагрівача (бойлера): Усі вимоги безпеки необхідно виконувати відповідно до експлуатаційних документів на електроводонагрівач (бойлер); Установку або заміну ТЕНу повинні проводити атестовані спеціалісти ; Використовувати ТЕН виключно для підігріву води; Для контролю температури води потрібно встановити терморегулятор; Для тривалої роботи Тена рекомендуємо встановити магнієвий анод. Характеристики: Виробник - Tenko Матеріал - Мідь Номінальна споживана потужність, кВт – 1,2 Номінальна напруга, В - 220 Форма - Гнута Діаметр, мм – 8,5 Довжина, мм - 285 Середовище, що нагрівається - Вода Розгорнута довжина, мм - від 55 до 102 Матеріал ТЕНу - Мідь Матеріал штуцера - Латунь Шпилька - М3 Штуцер - Фланець 1" 1\4 Країна виробник - Україна Гарантійний термін, місяців – 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина, мм | 285 мм (розг. від 55 до 102 мм) |
| Діаметр, мм | 8,5 |
| Колір | Мідний |
| Матеріал штуцера | Латунь |
| Напруга | 220 В В |
| Потужність, кВт | 1.2 |
| Призначення | Для бойлерів |
| Регулятор температури | Немає |
| Тип | Відкритий (мокрий) |
| Форма | Гнута |
| Шпилька | М3 |
| Штуцер | Фланець 1" 1\4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


