Насос поверхневий відцентровий NPO MRS 3
- Готово до відправки
- Код: 4823121301674
4 708 ₴
4 262 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхневий відцентровий NPO MRS 3 Призначений для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовується в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к. п. д. і низький рівень шуму. Назва «самовсмоктуючий» визначається здатністю створювати в підвідному трубопроводі вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктувального патрубка. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів, автоматичного поливу - в умовах, де потрібна висока об'ємна подача в широкому діапазоні напору насоса. Обмеження: рідина, що перекачується: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник рН 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм максимальна температура перекачується рідини: +40°С максимальна температура навколишнього середовища: +40°С максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні багатоступінчасті самовсмоктуючі корпус насосної камери з чавуну і нержавіючої сталі робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка /NBR/AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун: Тип двигуна: двополюсний асинхронний з короткозамкненим ротором однофазний, з самовентиляцією Однофазний із встановленим у коробку виводів конденсатором В обмотку електродвигуна вбудовано захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Ступінь захисту IP44 Клас ізоляції В Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Обмотка статора: мідь Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI304 Режим роботи: тривалий Характеристики: Тип розміщення: поверхневий Принцип дії: відцентровий Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Споживана потужність, Вт: 750 Тип приєднання патрубків: різьблення Вхідний патрубок: G1-B Вихідний патрубок: G1-B Максимальний напір, м: 35.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 5.00 Оптимальний напір, м: 17.00 Оптимальна продуктивність, м³ / год: 3.60 Максимальна висота всмоктування, м: 7 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 40 Максимальний розмір часток, мм: 0.2 Шнур електроживлення, довжина, м: 1.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10,5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 184 × 175 × 445 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1,5 |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Клас захисту | IP 44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | + 4℃ … +40 °С |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | + 5℃ … +40 °С |
| Матеріал корпусу | Чавун + нержавійка кожуху |
| Матеріал робочого колеса | Полімер Norel |
| Напруга | 230 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 35 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Принцип дії | Відцентровий багатоступеневий |
| Продуктивність, л/хв | 83 |
| Продуктивність, м3/год | 5 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тиск, бар | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262 ₴


