Свердловинний відцентровий насос Pedrollo 4SR 8/32 S-PD Насоси придатні до використання з чистою водою, що містить не більш ніж 200 г/м3 піску. Завдяки своїй високій ефективності та надійності вони можуть застосовуватися в домогосподарствах, у комунальному секторі та промисловості в складі установок разом із гідроакумуляторами для водопостачання, у системах зрошення, мийках тощо. Експлуатація насосів серії 4SRm можлива всередині колодязів діаметром не менш ніж 4" (100 мм). Електронасос опускається в свердловину за допомогою нагнітального трубопроводу до глибини, на якій відбувається його повне занурення (мін. 50 см від верхнього рівня і не менш ніж 1 м до дна колодязя), навіть у процесі функціонування, за якого спостерігається зниження рівня рідини в колодці. ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЗБЕРІГАННЯ: Максимальна температура рідини +35 °C Максимальний вміст піску 200 г/м3 Максимальна глибина занурення під дзеркало води: — 200 м із двигуном 4PD — 100 м із двигуном 4PS Монтажне положення: — вертикальне — горизонтальне, за наступного: 4SR1 - 4SR1.5 - 4SR2 - 4SR4 до 23 ступенів 4SR6 - 4SR8 до 17 щаблів Максимальна кількість регулярних запусків на годину: 20 Мінімальна швидкість потоку для охолодження двигуна 8 см/с Тривалий режим роботи електродвигуна S1 КОНСТРУКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НАПОРНИЙ КОРПУС Прецизійне лиття, неіржавка сталь AISI 304, напірний патрубок із різзю згідно ISO 228/1 ЗБРАТНИЙ КЛАПАН Н еіржавка сталь AISI 304 розміри відповідають стандартам NEMA РОБОЧІ КОЛЕСА Delrin ДИФУЗОРЫ Noryl FE1520PW КРИШКИ ДИФУЗОРІВ Неіржавка сталь AISI 304 ВАЛ НАСОСА Неіржавка сталь AISI 304 ПІДШИПИ, а обертові частини виготовлені з неіржавкої сталі AISI 316 із захисним покриттям з окису хрому, що підвищує стійкість до піску МУФТА Неіржавка сталь AISI 316L до 2,2 кВт; неіржавка сталь AISI 304 для великих потужностей ФІЛЬТР Неіржавка сталь AISI 304 ЗАХИСТНА ПЛАНКАКАБЕЛЬ Неіржавка сталь AISI 304 РУХ 4" 4PD = перемотивований оливонаповнений занурювальною водою заглибною Характеристики: Виробник: Pedrollo Вид насоса: Свердловинний Спосіб установки насоса: Занурювальний Максимальний напір: 224 м Пропускна здатність: 12 куб.м/год Споживана потужність: 5.5 кВт Напруга мережі: 380~400 В Частота: 50 Гц Якість води: Чиста Максимальна температура робочої рідини: 35 град. Діаметр перекачуваних частинок: 1 мм Діаметр роз'єму з'єднання: 2 дюйм Довжина мережевого шнура: 3 м Вага: 13.1 кг Ширина: 98 мм Висота: 1250 мм Довжина: 98 мм Країна виробник: Італія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.1 |
| Висота, мм | 1250 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Довжина, мм | 98 мм |
| Діаметр насосу | 98 мм |
| Діаметр патрубка | 2" |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 35°C |
| Матеріал робочого колеса | Delrin |
| Напруга | 380~400 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 224 |
| Потужність, кВт | 5.5 |
| Продуктивність, м3/год | 12.0 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 770 ₴


